(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Чищення більярдних столів

Чистка сукна більярдного столу з клінінговою компанією «333» – гарантія чистоти!

Стан більярдного столу скаже відвідувачеві багато про що.Заклади, що пропонують гру в більярд завжди повинні дбати про чистоту своїх столів. Адже кожного разу, замовляючи партію відвідувач бажає гарно провести час з друзями. А наявність будь-яких плям або інших забруднень можуть викликати у нього сумнівні думки про професіоналізм або репутації даного закладу.

чищення більярдних столівНавіть якщо Ви маєте в своєму будинку більярдний стіл і граєте партію зі своїми близькими або друзями, Вам все одно буде приємніше грати на чистому столі, а не з залишками їжі або напоїв з минулого разу.

Для того, щоб уникнути негативних емоцій гравців, необхідно стежити за чистотою столу і проводити регулярну його чистку. У разі, якщо плями або інші забруднення не вдається прибрати звичайним прибиранням, то необхідно звернутися до професіоналів.

Наші фахівці працюють з різними матеріалами меблів і з різними поверхнями. Тому кожен раз перед проведенням чистки, ми обов’язково проводимо діагностику і експертну оцінку стану предмета і ступеня його забруднення. В нашій команді працюють тільки професіонали в своїй області. І, отже, кому як не нам знати, що чистка поверхні більярдного столу – ювелірна робота, оскільки покриття сукна досить специфічний і, при неправильній обробці, може зіпсуватися.

Тому ми використовуємо тільки ті хімічні засоби і професійне обладнання, яке не зашкодить при чищенні поверхні більярдного столу, а зробить його чистим, оновленим і воно знову набуде привабливого вигляду.

Як почистити більярдний стіл?
Що Ви отримаєте, замовивши чистку більярдного столу у клінінгової компанії «333»:
1. Чисте, посвіжіло сукно без жодного натяку на пил;
2. Повне видалення слідів від точок крейди. Ми не будемо втирати крейдяні пил в сукно – ми повністю приберемо його.
3. Відсутність будь-яких неприємних запахів. Сукно дуже швидко насичується неприємні запахи тютюну, їжі. Ми – ще швидше позбавляємо від них.
4. Зникнення стійких плям. Вмілим клінерам нашої компанії під силу все: плями крові, вина, жиру.

Хімчистка більярдного столу з виїздом фахівців
Трапляється, таке, що в силу різних обставин (брак вільного часу, екстрених ситуацій та ін.) Необхідно терміново провести хімчистку більярдного столу на місці. До таких ситуацій ми завжди готові і приїдемо до необхідного місця і призначений час. Наші фахівці візьмуть всі необхідні чистячі і миючі засоби і приїдуть до вас додому, офіс або ваш заклад і зроблять професійну чистку за кілька годин. Вам не потрібно буде ні про що турбуватися.
Наша команда виведе всі присутні плями, проведе повну хімчистку всього столу, просушить його і обробить спеціальним розчином, який буде перешкоджати всмоктуванню нових плям і додасть столу привабливого вигляду.

Компанія «333» приймає цей виклик і пропонує професійне чищення більярдних столів делікатними, але надефективними засобами провідних європейських виробників хімії та сучасним обладнанням.

Нашими послугами можуть скористатись як приватні любителя більярду, отримавши послуги чищення більярдних столів на дому, так і власники більярдних клубів та більярдних зон у готелях. Ми з задоволенням працюємо зі всіма кліентами, отримуючи високі оцінки своєї роботи і добрі рекомендації.

Для зв’язку з нами ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефону або залишити форму зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з вами і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×