(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Чищення димарів і куполів

Невід’ємною частиною сучасної архітектури є скляні куполи. Вони прикрашають багато будинків великих міст, зокрема великих торгових центрів.
Дах у формі скляного купола не тільки має чудовий вигляд, але і дозволяє просто залити світлом приміщення. У зв’язку з особливою формою і структурою скляних куполів, незалежно від їх виду (пірамідальних, конусоподібних, сферичних і т.д.), вони вимагають більш ретельного догляду, ніж решта дах. На рамах куполів накопичується пил, а в зимові місяці регулярне очищення купола від снігу з метою запобігання обваленню конструкції просто необхідна. Кришталево чистий купол, пропускає більше світла і справляє краще естетичне враження.
Миття бізнес центрів та інших великих будівель, зокрема скляних куполів їх дахів – складний процес, що вимагає залучення професіоналів. Така робота передбачає обережність і по відношенню до купола і по відношенню працівників до своєї безпеки (як і інші висотні роботи, подібний процес пов’язаний з ризиком). Чистка купола повинна враховувати особливості його будови та тип використаних в його створенні матеріалів, нехай не лишає після себе розлучень. Важливо проводити мийку з двох сторін – зовні (ліквідація пилу, бруду, слідів кислотних дощів) і зсередини (також прибирання пилу, тютюнових слідів і подібних забруднень).чищення куполів
Зазвичай під «скляним» мається на увазі будь-який прозорий купол, але він може бути виготовлений із пластику або іншого матеріалу. Миття скляних або інших декоративних куполів здійснюється промисловими альпіністами. Вони забезпечені всіма необхідними інструментами, що просто необхідно в роботі з крихкими скляними ділянками без пошкодження купола або прилеглих ділянок фасаду і даху будівлі. Також фахівці клінінгової компанії «333» визначають, якими розчинами і методами чищення (сухого, вологого, із застосуванням яких засобів для чищення) слід користуватися в кожному конкретному випадку. Важливо, щоб фахівець не тільки мав досвід роботи в сфері клінінгу, але і мав навички в сфері альпінізму. Адже помилки в роботі на такій висоті можуть обернутися не тільки дорогим ремонтом даху, але і загрозою життю людини.

Скільки коштує помити купол?
Ціна на куполів формується з двох складових – вартість послуг промислових альпіністів і вартість хімічних засобів для очищення. Очищувач для куполу вибирається виходячи з особливостей матеріалу стін (гладкий, пористий і т. Д.), Характеру і інтенсивності забруднень і ще деяких факторів. У свою чергу послуги промислових альпіністів оцінюються, відштовхуючись від трудовитрат, необхідних для виконання робіт з миття конкретного куполу.
При професійному чищенні клінінговою компанією «333» куполів використовуються технології схожі з вологою або сухою чисткою будь-яких інших поверхонь зі скла. Використовують поролонові і гумові губки, різні чистячі засоби і особливі інструменти, для якісної чистки поверхні під будь-яким кутом і в важкодоступних місцях. Адже саме в таких ділянках накопичуються поклади пилу. Рами куполів, виготовлені з натуральних матеріалів, за бажанням замовника можна обробити протигрибковими і проти пліснявими засобами.
Наша компанія пропонує всім власникам та орендарям будівель доступні за ціною і бездоганні за якістю послуги з чищення скляних куполів і подібних споруд незалежно від висоти і типу будинку. Своєчасний виклик наших фахівців дозволить вам не тільки зберегти чистоту і прозорість купола, але і продовжити термін його експлуатації, скоротити ступінь зносу і забезпечити незмінно респектабельний, стильний і елегантний вигляд вашого будинку.

За допомогою професійних промислових альпіністів,  або з залученням автовишок компанія «333» вирішує проблему чищення куполів з різних матеріалів – від скла до різних чутливих до хімії металевих покриттів, на будівлях будь-якого типу. Крім власне чищення і миття куполу ми також обробляємо поверхні спеціальними засобами, які дозволяють довше зберігати його чистоту і блиск.

Багато хто знає відомий пам’ятник сажотрусу у Львові. Не дивлячись на плин часу, послуги чищення димарів є актуальними для багатьох як старовинних, так і нових будівель у Львові та інших містах західної України.

Прогрес не стоїть на місці, тому компанія «333» не запропонує для чищення Вашого димохіду звичайного сажотруса. Наші спеціалісти з чищення димарів «озброєні» спеціальними пилососами для вибухонебезпечної сажі, використовують як механічні, так і хімічні засоби для позбавлення від засмічення труб Вашого будинку, готелю з коминами, бані або сауни тощо.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×