(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Чищення маркізів

Багато власників різних закладів і приватних будинків наївно думають, що чистка маркізів є елементарною справою, з якою здатний впоратися навіть школяр. Однак, попри гадану простоту, даний процес таїть в собі безліч підводних каменів, і непрофесійний підхід до процедури чищення може привести до:
1.ламання деяких елементів сонцезахисних козирків;
2.виходу з ладу автоматики;
3.вимивання з тканини просочення і пошкодження водовідштовхувального шару, що, безсумнівно, призведе до протікання маркіз в негоду.
Якщо ви не хочете після подібних «водних процедур» відправлятися на пошуки нових маркіз – замовляйте їх чистку у фахівців клінінгової компанії «333».
Чищення сонцезахисних маркізів
Наша компанія протягом багатьох років успішно займається професійним чищенням сонцезахисних козирків (маркіз). Всупереч поширеному стереотипу, який говорить, що маркізи встановлюються тільки в кафе, магазинах і ресторанах, ці функціональні елементи все частіше можна зустріти на фасадах звичайних житлових будинків.
Маркізи вимагають професійного чищення!
Переваги роботи з фахівцями нашої клінінгової компанії «333»:
1. для чищення маркіз ми використовуємо тільки сучасно обладнання і перевірені миючі засоби. Завдяки такому підходу до справи тканина ефективно очищається, не втрачаючи при цьому своїх якостей, і зберігає гаму кольорів в первозданному вигляді;
2. технологія мийки відпрацьована роками і випробувана на безлічі сонцезахисних козирків різних типів і конструкцій. Ми ставимося до своєї роботи з максимальною акуратністю, щоб клієнт завжди був задоволений результатом;
3. кожен співробітник нашої компанії проходить тривале навчання тонкощам своєї справи, після чого закріплює отримані знання роками практики. За час роботи ми мали справу з найрізноманітнішими конструкціями маркізів, тому не з чуток знаємо, як ефективно їх очистити;
3. в разі втрати тканиною водовідштовхувальних властивостей, ми оперативно відновимо захисний шар, щоб маркізи могли вкривати людей від дощу в негоду;
Як можна вимити маркізи
Професійне миття маркізів проходить за наступним алгоритмом:
1.оцінка ступеня забруднення тканини і підбір необхідних для миття коштів;
2.вибір способу миття в залежності від розміщення і конструкції маркіз (часто об’єкти можна вимити, стоячи на драбині, але іноді не обійтися без інструментів з телескопічними ручками або лісів);
3.підготовче очищення (дуже м’якою щіткою, щоб не пошкодити тканину, з поверхні змітають сміття і пил);
4.нанесення брудорозчинного засобу;
5.видалення забруднення за допомогою швабри зі спеціальними насадками;
6.очищення металевих елементів;
7.іноді проводиться демонтаж тканини і її доставка в хімчистку (при дуже сильних забрудненнях).
Хімчистка тканини маркізівчищення маркізів
Маркізи, з огляду на те, що постійно знаходяться на вулиці, потребують періодичного чищення. Виконання подібних завдань краще всього довірити фахівцям в цьому питанні, тому, що вони мають відповідний досвід, а також мають у своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням.
Якщо Вас цікавить хімчистка маркіз або будь-які інші послуги, пов’язані з їх обслуговуванням – звертайтеся в нашу фірму. Наша команда фахівців зможе надати Вам по-справжньому високий рівень сервісу.
Спосіб чищення для кожного випадку визначається в індивідуальному порядку, що гарантує відмінний результат нашої роботи. Підбір засобів і технологій проводиться в залежності від типу тканини маркіз, їх конструкції та місця розташування. У нас є все необхідне оснащення для хімчистки маркіз, розташованих на великій висоті!
Крім очищення від будь-яких забруднень, нами також може бути виконаний ремонт або повна заміна тканини маркіз.
Гнучка цінова політика нашої компанії Вас приємно здивує!

ПП «333»  має в арсеналі великий вибір вузькоспеціалізованих миючих та плямовиводячих засобів для делікатного чищення Ваших маркізів. А досвідчена команда клінерів, яка працює як у Львові, так і по всій території західної України, забезпечить високу якість послуг у відповідності до європейських стандартів.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×