(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Чистка стільців, диванів, крісел

[:ua]

Професійне чищення і хімчистка м’яких меблів

Якісні предмети інтер’єру, виготовлені з натуральних матеріалів, є гордістю будь-якого господаря. Вони символізують собою затишок і тепло домашнього вогнища. Але з часом будь-яка поверхня забруднюється і втрачає свій первісний вигляд. Справитися з цією проблемою допоможе домашня чистка меблів. Звичайно процедуру можна провести самостійно, але існує ймовірність, що отриманий результат неприємно здивує власника. Річ у тім, що неправильно проведені процедури або використання неякісних очищувальних засобів можуть привести до того, що така хімчистка м’яких меблів закінчиться її зіпсованим зовнішнім виглядом.
Хімчистка м’яких меблів вдома повинна проводитися виключно фахівцями. Це гарантує, що Ваш улюблений предмет інтер’єру в короткі терміни прийме свій первісний вигляд.
Клінінгова компанія “333” пропонує послуги хімічного очищення диванів, крісел, ліжок, кухонних куточків у Львові та західній Україні за доступними цінами. Чищення м’яких меблів вдома нашими фахівцями здійснюється за методом глибокого вологого очищення. У своїй роботі ми використовуємо тільки новітнє обладнання та ефективні хімічні препарати та засоби для виведення плям, які не завдадуть ніякої шкоди зовнішньому вигляду інтер’єру.
Процес роботи можна умовно розділити на кілька етапів:
1. Підготовка. Тканина обприскується спеціальним розчином.
2. Основні роботи. Проводиться очищення оброблюваного об’єкта.
3. Кінцевий етап. За допомогою спеціалізованого обладнання видаляється брудний розчин.

чистка стільців, диванів, кріселМи завжди йдемо в ногу з часом. Кожен день у виробництві предметів обстановки використовуються всі нові матеріали, що вимагають до себе особливого підходу. Проводячи хімчистку меблів, наші фахівці враховують подібні нововведення. Перед початком роботи ми визначаємо матеріал, з якого виготовлений предмет і ступінь його забруднення. Тільки після цього приступаємо до процесу очищення.
Послуги екстракласу з чищення і хімчистці шкіряних меблів
Меблі, виготовлені з натуральної шкіри, міцні та довговічні. Однак і вони потребує додаткового догляду і періодичного очищення від забруднень. Для підтримки первозданного вигляду проводиться спеціалізована чистка меблів в домашніх умовах або в офісах. Чистка шкіряних меблів проводиться із застосуванням професійних хімічних засобів для чищення. Даний процес специфічний і вимагає застосування спеціального устаткування.
Регулярний догляд і хімчистка шкіряних меблів допомагає зберегти поверхню від зношування. Хімчистка шкіряних меблів – це не тільки можливість очистити крісла та дивани від плям і забруднень. Подібна процедура сприяє збереженню матеріалу від старіння, і повертає виробу первісний вигляд. Хімчистка шкіряного дивана повинна проводитися не менше 1-2 разів на рік, а поверхневе прибирання – щотижня.
Висококваліфіковані фахівці клінінгової компанії “333” не тільки професійно очистять поверхні. Після проведення процедури хімчистки шкіряного дивана, ми наносимо спеціальний склад, який утворює захисну плівку.

Ціни на послуги залежать від обсягу оброблюваної поверхні

Всі роботи проводяться із застосуванням новітнього обладнання та засобів для чищення речовин, які не завдадуть шкоди, що очищається. Ми працюємо на ринку вже не перший рік і за минулий період часу встигли зарекомендувати себе як надійний постачальник якісних послуг.Догляд за м’якими меблями передбачає обов’язкове їх чищення.
Компанія «333» залучає до чистки Ваших м’яких меблів досвідчених працівників, які пройшли спеціальне навчання та знаються на особливостях технології хімчистки для різних видів поверхонь. Наша клінінгова команда працює швидко, у зручний для клієнта час, щоб не заважати роботі Вашого закладу.
Європейська якість послуг – це візитна картка нашої компанії, а задоволені клієнти – закономірний результат нашої роботи.

[:en]

Догляд за м’якими меблями передбачає обов’язкове їх чищення. Хімчистка дозволить не лише підтримувати ваші дивані, крісла та стільці з обивкою в охайному вигляді. Вона ефективно бореться з накопиченим у м’яких меблях пилом, бактеріями, пиловими кліщами, які можуть негативно впливати на стан здоров’я людей і викликати важкі форми алергії.

  Самостійне чищення м’яких меблів не приносить потрібного результату. Побутові пилососи і миючи засоби можуть впоратись лише з легкими поверхневими забрудненнями, а інтенсивне тертя заплямованих місць пошкоджує обивку. З часом вона починає «провисати», а потертості своїм виглядом кажуть Вашим гостям чи клієнтам: «Ця людина економить не на тому, на чому варто економити».

Компанія «333» залучає до чистки Ваших м’яких меблів досвідчених працівників, які пройшли спеціальне навчання та знаються на особливостях технології хімчистки для різних видів поверхонь. Наша клінінгова команда працює швидко, у зручний для клієнта час, щоб не заважати роботі Вашого закладу. 

Європейська якість послуг – це візитна картка нашої компанії, а задоволені клієнти – закономірний результат нашої роботи.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×