(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Догляд за кам’яними поверхнями

Одним з головних завдань нашої компанії є забезпечення «довгого життя» Вашої нерухомості. Для цього ми не просто миємо і чистимо, а й використовуємо спеціальні захисні засоби догляду за поверхнями.

Камінь – міцний від природи матеріал. Але для того, щоб кам’яні деталі інтер’єру і поверхні не втрачали своєї цілісності і привабливого вигляду впродовж довгих років, вони потребують дбайливого очищення і захисту – просочення спеціалізованими засобами.

Якісне просочення для каменю глибоко проникає у поверхню, зміцнює її, захищає від впливу ультафіолету, вологи, солей, кислот, зберігає блиск і колір.

Компанія «333» – це офіційний постачальник хімії торгової марки KIEHL (Німеччина) в Західній Україні. ТМ  KIEHL має лінійку унікальних високоефективних засобів догляду за кам’яними поверхнями різного типу:  це засоби Impran, Impranet, Lithodur, Prisma Steinprotektor.

Ми з радістю забезпечимо надійний захист кам’яним деталям Вашого інтер’єру як окремо, так і в комплексі з іншими послугами з обслуговування нерухомості.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×