(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Генеральне чищення після пожежі

Прибирання після пожежі

Пожежа – величезна лихо для власника приміщення будь-якого призначення. І справа не тільки в величезних збитках і втрати майна, але також в масштабному псуванні самого приміщення і забруднення його слідами і продуктами горіння.
Найбільша проблема в таких випадках – це запах гару, яким буквально просочені стіни і все поверхні в постраждалому місці. Попри саме ретельне прибирання після пожежі і свіжий ремонт, він все одно пробивається через шари штукатурки і стає знову чути через деякий час. Це відбувається, оскільки такий тип забруднення відноситься до глибоких і вимагає застосування певних хімічних засобів. Годі й казати, наскільки шкідливо дихати таким повітрям, і як це небезпечно для здоров’я.
Прибирання після пожежі – складний захід, яке краще довірити професіоналам з ультрасучасними миючими засобами та спеціалізованим обладнанням, якому немає аналогів в класі повсякденних побутових приладів. Але навіть якщо масштаби лиха невеликі, впоратися з ним самостійно і підручними засобами неможливо. Це – величезна і часто непосильна праця, приступаючи до якої, людина без спеціальної підготовки без спеціального захисту здатний отримати отруєння канцерогенними речовинами, що виділилися в процесі горіння.
генеральне чищення після пожежіЗазвичай засмучений погорілець просто викидає вцілілі, але як здається, безповоротно зіпсовані предмети меблів і інтер’єру. Фахівці ж клінінгової компанії «333» здатні в короткі терміни повернути виробу первісний або близький до нього вид, повністю усунути сліди гару і неприємного запаху.
Робота викликаних на місце фахівців послідовна, вивірена і складається з певних етапів. Їх через незнання може проігнорувати обиватель і звести результат роботи з очищення приміщення до нуля. Залучені фахівці, убезпечивши себе захисними костюмами, респіраторами, першочергово позбавлять приміщення від накопиченої смоли, фенолу та інших шкідливих хімічних сполук. І необхідності в присутності власника немає.
Якщо, на превеликий жаль, сталася пожежа, то відразу виникає багато проблем і труднощів зі збиранням приміщення. При горінні виділяється дим, сажа, кіптява, які міцно в’їдаються в усі поверхні і предмети. Видалити їх дуже складно, іноді без спеціальних миючих засобів просто неможливо. Запах гару просочує все навколо, а залишкові продукти горіння дуже небезпечні для здоров’я. Якщо загорілися великі площі і пожежу гасили водою, то додатково необхідно видалити наслідки затоплення водою або піною. Справитися з такою непростою і неприємною роботою допоможуть працівники клінінгової компанії. Володіючи спеціальним обладнанням, спеціальними хімічними препаратами, кваліфікована команда гарантує професійне прибирання після пожежі, роботи будуть виконані якісно і швидко.

Вартість надання подібного роду клінінгових послуг після пожежі спочатку називається лише попередньо – а точна вартість може бути названа тільки після візиту фахівця, який оцінить складність виконуваних робіт та їх обсяги. Втім, в будь-якому випадку можна бути впевненим, що представники нашої клінінгової компанії «333» швидко і ефективно вирішать поставлені перед ними завдання і допоможуть усунути негативні наслідки від пожежі, відшукати оптимальне рішення з точки зору бюджету.

Порядок прибирання після пожежі

На першому етапі прибирання після пожежі приміщення звільняється від бруду, сміття, обгорілих речей. Після очищення приміщення від сміття працівники компанії “333” приступають до клінінговим робіт. Використовуючи спеціальне обладнання і особливі хімічні засоби, від кіптяви очищають стелі, стіни, підлогу, всі поверхні. Клінінгова бригада не просто очищає забруднені поверхні, але і дезинфікує, обробляють спеціальними препаратами для усунення запаху гару. Якщо під час гасіння пожежі використовували воду, приміщення додатково просушують.
При усуненні наслідків пожежі в офісах і квартирах фахівці клінінгової компанії “333” проводять хімчистку меблів (у тому числі і м’якої), видаляють кіптяву з побутових приладів, офісної техніки. Після обробки спеціальним хімічним складом меблі, офісну та побутову техніку знову можна використовувати.
Порядок робіт:
1. Приїзд фахівця компанії на місце і складання плану заходів з прибирання
2. Усунення наслідків гасіння пожежі – збір води і пожежної піни
3. Першочергово, бригада фахівців здійснює винесення всіх меблів і предметів інтер’єру. Подальший огляд і відновлювальні роботи по ній будуть виконуватися, відповідно до складеного плану – зазвичай, в останню чергу.
4. Очищення всіх стін приміщення за допомогою апаратів високого тиску, спеціальної піни, жорстких щіток і губок.
5. Боротьба з  запахом гару. Проводиться із застосуванням спеціального приладу, що генерує туман із засобів на основі ензимів – спеціальних ферментів, що прискорюють обмінні реакції і є нешкідливими для живих істот і високо екологічними у використанні.
Професійне прибирання після пожежі – найбільш трудомістка і складна послуга, що надається клінінговими компаніями. Чим швидше нею скористатися, тим більша ймовірність отримати постраждале приміщення у вигляді, придатному для подальшого використання.
Довіривши прибирання після пожежі клінінговій компанії “333“, ви гарантовано отримаєте не просто чисте, а й безпечне приміщення.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×