(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Генеральне прибирання кухонних приміщень

Генеральне прибирання завжди забирає багато часу і сил, але особливо стомлюючим є прибирання кухні. Гарнітур, кухонний фартух, робоча поверхня, вікна та побутова техніка – все це вимагає додаткового часу та спеціальних умінь. Готувати на світлій, чистій і затишній кухні набагато приємніше і легше. Крім того даний критерій позитивно впливає на смак їжі. Саме тому систематична прибирання кухні є необхідністю. Хочеться відзначити, що на приведення в порядок даної кімнати може піти цілий день. Наведення порядку на поличках, очищення від жирових плям, пилу, меблів – це тільки початок масштабного процесу. Більш проблемної стане очищення від жиру витяжки, а також приведення в порядок духової шафи. Крім часу, прибирання кухні вимагає певного настрою і бажання. Після важкої трудового тижня, необхідності приготування їжі і догляду за дітьми у представниць слабкої статі виникають інші бажання. Зустрітися з друзями, відправитися в гості до батьків, відвідати концерт або виступ цирку всією сім’єю – саме так господині намагаються провести єдиний вихідний. Залишати кухню неприбраною – дуже нелогічне і навіть небезпечне для здоров’я рішення. На даний момент проблема з прибиранням кухні давно має рішення. Все, що необхідно – звернутися до кваліфікованих співробітників клінінгової компанії. Працівники не тільки звільнять жінку від прибирання, але і зроблять все набагато якісніше і оперативніше. Клінінгова компанія «333» є однією з найбільш затребуваних і популярних компаній у Львові та на Західній Україні з прибирання кухонних приміщень.

Ціна на генеральне прибирання кухонних приміщень від 20 грн/м2

Найактуальнішими видами робіт, які можна замовити у нас:

  1. прибирання кухні після ремонту;
  2. генеральне прибирання кухні;
  3. чистка витяжки на кухні.

генеральне прибирання кухонних приміщеньПрофесійні співробітники за допомогою спеціальних миючих засобів та обладнання ідеально очистять кухню. Персонал проводить комплексне прибирання та очищає від бруду навіть важкодоступні місця (стики меблів, верхні кухонні полиці, витяжку). Миття вікон, хімічне чищення штор, позбавлення витяжки, грубки, мікрохвильової печі, духовки, робочих поверхонь від жирових плям – все це проводиться співробітниками клінінгової компанії «333».

Для закладів громадського харчування кухня – фактор, який у першу чергу впливає на популярність і прибутковість. Не рідше одного разу на місяць необхідно проводити генеральне прибирання кухонних приміщень і їх дезінфекцію.

У більшості випадків генеральне прибирання власними силами виконується не якісно, адже не завжди вдається вивести плями жиру з кухонних поверхонь, провести чистку та дезинфекцію важкого непідйомного обладнання та прибрати в інших важкодоступних місцях кухні.

Саме наша компанія зможе попіклуватися про чистоту кухонних приміщень Вашого закладу та дозволить дотримуватись високих стандартів санітарії і гігієни харчування. Компанія «333» проводить генеральне прибирання кухонь за допомогою кваліфікованих сервісних бригад із застосуванням професійної техніки для прибирання та високоякісних хімічних засобів, розроблених спеціально для кухонних приміщень, ТМ KIEHL (Німеччина):

– Blutoxol – чистячий та дезинфікуючий засіб для харчових підприємств

– Fumex – чистячий засіб, який активно видаляє масляні, жирові відкладення, чудово підходить для чищення коптилень

– Frigosan – чистячий засіб для морозильних камер

– Grasset – розчинник жира з легким лимонним ароматом, використовується для миття мікрохвильових печей, холодильних камер, прибирання приміщень їдалень, кафе і т.і. 

– Torvan-Konzentrat FD – активний очищувач для харчової промисловості.

– Xon-forte – пінний очисник для прибирання кухонних приміщень, очищення грилів, духовок, фритюрниць і т.і.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×