(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Миття фасадів

Існують численні розрахунки, які підтверджують, що регулярне миття фасадів дозволяє заощадити значні фінансові кошти на ремонті – набагато дешевше помити фасад, ніж перефарбовувати його. Особливо, це стосується будівель, розташованих уздовж великих магістралей. Мити фасади таких будівель доводиться значно частіше, але і зовнішній вигляд стає більш привабливим.
Найчастіше миття фасадів альпіністами виконується в офісах великих компаній, бізнес-центрах, готелях і ресторанах. В даний час стає звичайною практикою помити фасад альпіністами перед продажем будівлі або здачею в оренду.
Вибір промислових альпіністів в якості виконавців теж цілком очевидний. Професійні висотники клінінгової компанії «333» в короткий термін і абсолютно безпечно піднімуться навіть у важкодоступні місця, використовуючи методи мотузкового доступу.
Існує кілька способів чищення фасадів альпіністами. Вибір технології, по якій буде проводиться миття фасаду, залежить від матеріалу облицювання і конструктивних особливостей будівлі.миття фасаду
Скільки коштує помити фасад?
Ціна на миття фасаду формується з двох складових – вартість послуг промислових альпіністів і вартість хімічних засобів для очищення фасаду. Очищувач для фасаду вибирається виходячи з особливостей матеріалу стін (гладкий, пористий і т.д.), Характеру і інтенсивності забруднень і ще деяких факторів. У свою чергу послуги промислових альпіністів оцінюються, відштовхуючись від трудовитрат, необхідних для виконання робіт з миття конкретного фасаду. Наприклад, досить часто виникає необхідність наносити миючий засіб не один раз, а кілька, або обробляти поверхню, що очищається абразивними щітками вручну, що неминуче збільшує вартість миття фасаду.

Ціна на миття фасаду від 15 грн/м2

Миття фасадів альпіністами
Якщо площа поверхні не велика, такий фасад можна помити тим же чином, що і звичайні вікна, тобто за допомогою шубки і стяжки. Однак, коли потрібно провести чистку фасаду великої площі – використовують метод безперервної подачі води. Суть його полягає в тому, що у кожного промислового альпініста є індивідуальний шланг з проточною водою, а засіб для очищення фасаду наноситься з розпилювача.
Миття фасадів промисловими альпіністами виконується і перед проведенням косметичного ремонту будівель. При необхідності, перед початком робіт промислові альпіністи проводять ручне очищення фасаду від відшарувань фарби, цементу, герметика та інших складних післябудівельних забруднень.
Вибір хімічних засобів для миття фасадів залежить від типу і інтенсивності забруднень. В силу того, що промислові альпіністи використовують в своєму арсеналі страхувальні альпіністські обв’язки і мотузки з різних різновидів пластика, існують жорсткі обмеження на використання агресивної хімії. У разі необхідності, очищення фасаду концентрованими засобами виконується з автовишки.
У більшості випадків миття фасадів альпіністами проводиться слабо-лужними сполуками, безпечними для всіх типів фасадного облицювання.
При митті фасаду верхолазами витрачається досить велика кількість води. Необхідно організувати подачу проточної води на покрівлю будівлі..
Додатково, після миття фасаду, металеві елементи (шпилі, флюгери, літери) натираються полірувальними складами.
Миття фасадів альпіністами переважно проводиться в теплу пору року. Після миття фасаду потрібно помити вікна – для цього так само будуть потрібні послуги промислових альпіністів.
Миття фасаду апаратом високого тиску
Цегляні, оштукатурені або облицьовані природним нешліфованим каменем фасади миють апаратом високого тиску. Зазвичай, сам апарат встановлюється на покрівлі будинку, і промислові альпіністи, використовуючи подовжені шланги високого тиску, миють фасад. У рідкісних випадках, коли немає шлангів необхідної довжини, промислові альпіністи підвішують апарат високого тиску на окрему мотузку, і таким чином виконують миття фасаду. Всупереч поширеній думці, витрата води при митті фасаду апаратом високого тиску значно менше, ніж при митті з садового шланга.
Слід зазначити, що в професійних моделях апаратів високого тиску, є спеціальний резервуар для хімічного засобу. При митті фасаду миючий засіб автоматично подається в шланг. Миття фасадів альпіністами з застосуванням апаратів високого тиску – ефективний спосіб підтримувати зовнішній вигляд Вашого будинку на високому рівні.
Для миття фасадів облицьованих алюкобонд, керамогранітом, склом та іншими гладкими матеріалами верхолази застосовують інші методи.
Точна ціна на миття фасаду може бути визначена тільки після огляду. Запросіть фахівця клінінгової компанії «333» на об’єкт робіт, і ми безкоштовно оцінимо вартість робіт.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×