(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Миття вікон

Одне з не улюблених багатьма господинями заняття, яке забирає багато часу і сил, а результати праці, як правило, радують недовго – це миття вікон … Даний захід є одним з найбільш проблематичних і трудомістких процесів, особливо якщо потрібно помити вікна на висоті, і найкращий спосіб впоратися з цим завданням – це довірити її виконання фахівцям клінінгової компанії «333»
Що входить в миття вікон?
1. миття підвіконь і віконних рам, ретельне протирання тканиною, видалення з них пилу і бруду;
2. очищення скла від сильно виражених забруднень спеціальним металевим скребком;
3. нанесення мийного розчину за допомогою розпилювача на скло, за допомогою якого обробляють забруднені поверхні губкою, щіткою або ін. інструментом;
4. видалення гумовим згоном залишків вологи і миючого розчину.
миття віконУ кожному будинку, в якому працюють або проживають люди, є вікна, і ні для кого не секрет, що саме вони найбільше забруднюються, точніше сказати, на них найбільше видно всілякі забруднення. Крім того, що забруднені вікна негативно впливають на естетичний вигляд приміщення, всілякі забруднення перешкоджають вільному попаданню сонячного світла всередину кімнати. Саме тому дуже важливо стежити за станом скляної поверхні вікон і регулярно очищати її.
Звичайно ж, помити вікно людина може і самостійно, але варто розуміти, що процес це не тільки кропіткий, але і дуже складний. Найбільше труднощів можуть викликати розводи, які залишаються на склі після миття, оскільки від них дуже складно позбутися. Але для наших фахівців ця робота звична і тому вони якісно з нею справляються.
Від чого залежить ціна на миття вікон у квартирі?
Наші фахівці здатні прийти на допомогу незалежно від пори року, тобто очистити вікна з нашою допомогою можна навіть взимку. У нас не тільки є всі необхідні пристосування для виконання цього процесу, ми також використовуємо спеціальні миючі засоби, які здатні якісно очистити поверхню навіть в морозну погоду. Але, звертаючись до нас, варто врахувати, що на вартість послуг з миття вікон впливає кілька чинників, зокрема:
1. тип вікна і його будова;
2. поверховість розташування вікна;
3. рівень забруднення вікна;
4. кількість вікон і їх розмір.
Крім цього враховується, саме забруднення скла, оскільки миття вікон, наприклад, після виконання ремонту, займає набагато більше часу і сил, інтенсивності та складності забруднення. Дізнатися точну вартість виконання робіт, можна тільки після того, як фахівець прибуде на місце, і ознайомиться з масштабом робіт. Після цього клієнту озвучується повна вартість надання послуг, і він вирішує, чи підходить вона йому чи ні.

Ціна на миття вікон від 10 грн/м2

Як відбувається миття вікон?миття вікон
Фахівці нашої фірми дуже відповідально підходять до виконання кожного замовлення, завдяки цьому ми можемо гарантувати ретельне миття будь-яких вікон. Очищення вікон полягає не тільки в миття скла, оскільки для того щоб вікно виглядало доглянутим, воно повинно бути вимито повністю. Виконуючи миття вікон, наші фахівці очищають скла як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку, вимивають рами, підвіконня, відкоси та навіть віконну фурнітуру. Тобто, скориставшись нашими послугами, в результаті ви отримаєте чисте і доглянуте вікно, яке завдяки використанню спеціальних пристосувань залишатиметься таким максимально довго.
Виїзд бригади для миття вікон і скління офісу, квартири, будинку, котеджу можливий вже на наступний день після звернення в клінінгову компанію «333».
Крім очищення вікон, наша компанія дає можливість скористатися додатковими послугами, а зокрема мийкою москітних сіток, жалюзі і ролет.
Ми повернемо вашим віконець блиск, чистоту і прозорість, а разом з тим і гарний настрій!

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×