(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Нанесення захисного покриття

Нанесення захисного полімерного покриття (полімеру) на підлогу
Якщо Ви хочете красиве підлогове покриття, зберегти і продовжити його експлуатаційні характеристики, полегшити процедуру прибирання, то варто скористатися сучасною технологією нанесення полімерного покриття на різні види поверхонь. Наша компанія «333» застосовує вдосконалені технологічні прийоми і методи з нанесення і відновлення полімерного покриття, які надовго дозволяють зберегти підлогове покриття від пошкоджень і зберегти його первісний вигляд.
Полімерне захисне покриття наносять на різні види лінолеуму, наливної підлоги, керамічної плитки, паркету, ламінату, ПВХ-покриття та ін. Полімерне покриття закупорює пори матеріалу, тому бруд не проникає всередину і навіть якщо утворюються забруднення їх можна легко і швидко видалити спеціальними професійними засобами. Рекомендується наносити полімерне покриття 2-4 рази на рік, Періодичність нанесення залежить від потреб клієнта і від прохідності в тих приміщеннях.
Технологія нанесення захисного полімерного покриття включає в себе декілька етапів:
1. обов’язковий зовнішній огляд і тест на хімічні засоби;
2. захист плінтусів, стін і меблів при проведенні робіт;
3. глибоке очищення покриття від забруднень або зняття старого полімерного покриття роторною машиною;
4. після повного висихання – нанесення ґрунту і кілька шарів полімеру із суворим дотриманням особливостей технологічного процесу.
Існує багато особливостей при нанесенні полімерного покриття і клінінгова компанія «333» в повній мірі володіє цими знаннями і постійно вдосконалює методи перевірки якості виконаних робіт. Ми використовуємо у своїй роботі тільки якісні хімічні засоби: стриппер, грунт, поліролі, таких відомої торгової марки KIEHL,завдяки чому ми можемо гарантувати якість і довговічність полімерного покриття.

Ціна нанесення полімерного покриття на тверді підлоги становить

від 25 грн/м2

Чому необхідно чистити і обслуговувати підлоги:
1. Зовнішній вигляд. Чисті і блискучі підлоги завжди виглядають добре і дають позитивне перше враження у людей, що входять в будівлю.
2. Продовження терміну служби поверхонь. Належним чином обслужені підлоги захищені від зносу і пошкоджень поверхні. Таким чином належне обслуговування запобігає або принаймні зменшує необхідність в дорогому ремонті, відновленні або заміні.
3. Скорочення витрат. Періодичні витрати на технічне обслуговування і поточний ремонт підлоги менше, ніж наявність підлоги, яка вимагає дорогого відновлення, що займає час і створює різні проблеми.
4. Здоров’я. Основні забруднення утворюються на найнижчій поверхні в приміщенні – на підлозі. Зменшення кількості забруднень – спосіб усунути перенесення інфекцій і ймовірність, що люди в приміщенні будуть піддані їм.
Сучасні полімерні засоби дозволяють створювати надійні покриття, які захищають поверхні від вологих, впливу солей і кислот, стирання, вигорання, зменшуються сковзання.нанесення захисного покриття
Особливого догляд и захисту потребують підлоги у місцях масового перебування людей (у готелях, офісних, торгових, спортивних центрах, салонах краси), а також у виробничих приміщеннях, автосалонах тощо.
Наша компанія пропонує приватним особам та бізнесу високоякісні послуги з нанесення полімерних захисних покриттів на підлоги будь-якого типу. Це можуть бути підлоги як з еластичні матеріалів – лінолеуму, ПВХ, резини, так і з твердих – дерево, камінь, плитка та інші.

ПП «333» є офіційним постачальником хімії всесвітньо відомої торгової марки KIEHL (Німеччина) в Західній Україні, отже використовує її інноваційні засоби для догляду за Вашою підлогою:

– для нанесення захисних покриттів – засоби Ceradur, Termodur, Trend, Verodur-satina.

– для догляду за кам’яними підлогами та пропитки – Impran, Impranet, Lithodur, Prisma Steinprotektor

– для догляду за дерев’яними/паркетними підлогами – Kiehl-Basic-Oil, Kiehl-Eco-Refresher, Kiehl-Parketta, Kiehl-Legnodur.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×