(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Оренда та продаж техніки для прибирання

Клінінгова компанія “333″ пропонує широкий вибір професійної прибиральної техніки від провідних європейських виробників: Nilfisk, Comak, Hako. Також у нас завжди можна придбати хімічні та миючі засоби відомої німецької торгової марки KHEL.

Прибирання та підтримання чистоти – це важлива складова будь-якого бізнесу, важливий аспект для створення і підтримки позитивного іміджу будь-якої компанії, починаючи від найменшої, яка орендує невелике офісне приміщення, і закінчуючи промисловими гігантами. А якщо мова йде про виробництво, випуск продукції, то чистота приміщення, обладнання, інвентарю безпосередньо позначається на якості і конкурентоспроможності товару. І, звичайно ж, не варто забувати про те, що сприятливе навколишнє середовище створює позитивну атмосферу для роботи, людина відчуває себе більш комфортно та здатна працювати з більшою віддачею.

техніка для прибиранняДовгий час слово «прибирання» асоціювалася з жінками в синіх халатах з відром і шваброю, і здавалося, що ніякої альтернативи цьому не існує. Але сьогодні, завдяки інноваційним розробкам провідних виробників прибиральної техніки та інвентарю, стало абсолютно очевидним наскільки можна вдосконалити і автоматизувати процес прибирання, зробити його більш швидким і більш ефективним, знизити витрати і в цілому оптимізувати виробничі процеси, не забуваючи при цьому про дбайливе ставлення до ресурсів і навколишньому середовищу.

Природним чином всі новітні досягнення і розробки доходять і до приватного споживача. Побутові пилососи, мінімийки, парогенератори вражають уяву своїми можливостями і набором функцій. Сьогодні немає необхідності витрачати свої сили і час на те, щоб привести квартиру, будинок, дачу, машину в порядок: пилососи дозволяють виробляти повноцінну чистку килимів та м’яких меблів, робити вологе прибирання; мінімийки за лічені секунди справляються із застарілими забрудненнями; завдяки парогенераторам можна провести санітарне прибирання житла без застосування хімічних засобів. І це лише частина функцій, які може виконати побутова прибиральна техніка.

Будь-яка техніка іноді виходить з ладу. Це відбувається через неправильну експлуатацію апарату або через природній знос деталей і вузлів. Техніка ламається і вимагає ремонту (від заміни дрібних деталей до комплексного ремонту). Професійна техніка, в свою чергу, вимагає періодичного технічного обслуговування.

Клінінгова компанія “333″ здійснює комплексне сервісне обслуговування побутової та професійної прибиральної техніки. Також ми проводимо ремонт клінінгового обладнання і реалізуємо запчастини.

Наші фахівці надають послуги з ремонту та обслуговування техніки різних виробників.

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта і намагаємося робити все можливе, щоб Вас оточували чистота і порядок. Ремонт наші майстри проводять в максимально швидкі терміни (найчастіше на місці).

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Підлогомийні машини з ручним управлінням

Більше 60 років тому компанія Nilfisk винайшла першу в світі електричну підлогомиючу машину і з цього моменту надійно закріпила за собою статус інноваційного лідера у виробництві підлогомийної техніки.
Чисті, сухі підлоги – візитна картка підлогомиючих машин Nilfisk. Високотехнологічний щітковий блок і потужна усмоктувальна турбіна забезпечують ідеальний результат миття за ОДИН прохід. Це ключова відмінність Nilfisk на промисловому ринку. Вигнута усмоктувальна балка з гумовими губками залишає абсолютно сухі підлоги без розводів навіть при частому маневруванні і поворотах.
Для прибирання приміщень невеликої площі Nilfisk пропонує компактні машини для миття підлоги рухомого типу. Вони забезпечують високу маневреність і легкість ходу, а також еталонну якість мийки та сушки підлог. Ця техніка відрізняється низьким рівнем шуму, функціональним дизайном і найкращим кутом огляду. Легка по вазі і ергономічні в експлуатації вона вільно управляється однією рукою!
Миття підлоги Nilfisk – це надійна, перевірена роками експлуатації устаткування, яка відрізняється бездоганною якістю і результатом.
Маючи колосальний виробничий досвід більше 110 років і високу репутацію світового виробника, компанія постійно удосконалює свої кращі розробки. Вкладаючи мільйонні інвестиції в розробку більш досконалих технологій, компанія Nilfisk надійно закріпила за собою 1-е місце на світовому ринку професійної прибиральної техніки.

×

Підлогомийні машини з сидінням оператора

Для прибирання великих площ і промислових територій Nilfisk пропонує миття підлоги з сидінням для водія (оператора) – це високопродуктивна техніка неймовірно компактних розмірів, що відрізняє Nilfisk від інших виробників. Миття підлоги Nilfisk можуть проходити в дверні отвори і розгортатися в коридорах шириною 160 см, демонструючи чудову маневреність між прилавками, стелажами і меблями.

Підлогомиючі машини з сидінням оператора Nilfisk прості в управлінні і результативні не залежно від оператора. За довгі роки лідерства в індустрії компанія NILFISK навчилася виробляти машини для миття підлоги, що показують прекрасний результат при прибиранні підлоги. Не дивлячись на те, що підлогомиючі машин Nilfisk розроблені для довгого терміну експлуатації, їх обслуговування та ремонт дуже простий. Лінія підлогомиючих машин Nilfisk складається з найрізноманітніших  машин: від маленької кабельної рухомої підлогомийки для прибирання твердих поверхонь на невеликих площах до великих акумуляторних (батарейних) підлогомиючих машин з сидінням і продуктивністю до 6,200 м2 на годину.

Підлогомиючі машин Nilfisk можуть прибирати будьякі приміщення комерційного та промислового призначенняНезалежно від Вашого вибору: всі підлогомиючі машини працюють тихо, ефективно і швидко, збираючи рідину і залишаючи підлогу сухою, без смуг і плямвсе за один прохід.

×

Передзвоніть мені!

×

×