(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Підлогомийні машини з ручним управлінням

Більше 60 років тому компанія Nilfisk винайшла першу в світі електричну підлогомиючу машину і з цього моменту надійно закріпила за собою статус інноваційного лідера у виробництві підлогомийної техніки.
Чисті, сухі підлоги – візитна картка підлогомиючих машин Nilfisk. Високотехнологічний щітковий блок і потужна усмоктувальна турбіна забезпечують ідеальний результат миття за ОДИН прохід. Це ключова відмінність Nilfisk на промисловому ринку. Вигнута усмоктувальна балка з гумовими губками залишає абсолютно сухі підлоги без розводів навіть при частому маневруванні і поворотах.
Для прибирання приміщень невеликої площі Nilfisk пропонує компактні машини для миття підлоги рухомого типу. Вони забезпечують високу маневреність і легкість ходу, а також еталонну якість мийки та сушки підлог. Ця техніка відрізняється низьким рівнем шуму, функціональним дизайном і найкращим кутом огляду. Легка по вазі і ергономічні в експлуатації вона вільно управляється однією рукою!
Миття підлоги Nilfisk – це надійна, перевірена роками експлуатації устаткування, яка відрізняється бездоганною якістю і результатом.
Маючи колосальний виробничий досвід більше 110 років і високу репутацію світового виробника, компанія постійно удосконалює свої кращі розробки. Вкладаючи мільйонні інвестиції в розробку більш досконалих технологій, компанія Nilfisk надійно закріпила за собою 1-е місце на світовому ринку професійної прибиральної техніки.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×