(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Підлогомийні машини з сидінням оператора

Для прибирання великих площ і промислових територій Nilfisk пропонує миття підлоги з сидінням для водія (оператора) – це високопродуктивна техніка неймовірно компактних розмірів, що відрізняє Nilfisk від інших виробників. Миття підлоги Nilfisk можуть проходити в дверні отвори і розгортатися в коридорах шириною 160 см, демонструючи чудову маневреність між прилавками, стелажами і меблями.

Підлогомиючі машини з сидінням оператора Nilfisk прості в управлінні і результативні не залежно від оператора. За довгі роки лідерства в індустрії компанія NILFISK навчилася виробляти машини для миття підлоги, що показують прекрасний результат при прибиранні підлоги. Не дивлячись на те, що підлогомиючі машин Nilfisk розроблені для довгого терміну експлуатації, їх обслуговування та ремонт дуже простий. Лінія підлогомиючих машин Nilfisk складається з найрізноманітніших  машин: від маленької кабельної рухомої підлогомийки для прибирання твердих поверхонь на невеликих площах до великих акумуляторних (батарейних) підлогомиючих машин з сидінням і продуктивністю до 6,200 м2 на годину.

Підлогомиючі машин Nilfisk можуть прибирати будьякі приміщення комерційного та промислового призначенняНезалежно від Вашого вибору: всі підлогомиючі машини працюють тихо, ефективно і швидко, збираючи рідину і залишаючи підлогу сухою, без смуг і плямвсе за один прохід.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×