(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання готелів

[:ua]

Прибирання є однією з головних проблем у власників готельного бізнесу. Найчастіше доводиться миритися з наявністю величезного штату прибиральниць, які не володіють належним професіоналізмом, плинністю кадрів та зайвими витратами. Але тепер про ці проблеми можна забути. Клінінгова компанія «333» готова взяти на себе всі турботи, пов’язані з чистотою Вашого готелю.

Разове або постійне прибирання готелів надається нашим клієнтам на умовах договору. Завдяки чіткій організації і жорсткому контрою виконання поставлених замовником завдань, робота будь якого ступеня складності здійснюється з блискучим результатом. Навіть найвибагливіші гості готелю оцінять чистоту номерів!

Наш персонал пройшов спеціальне навчання, тому добре знає, що прибирання в готелі повинно виконуватися максимально безшумно і акуратно. Ніякі дії працівників, що займаються клінінгом не повинні турбувати постояльців готелю. Процес відбувається тихо, ретельно, з необхідною пунктуальністю, завдяки чому всі клінінгові роботи в готелі відповідають санітарним нормам, вимогам власників бізнесу та побажанням гостей.прибирання в готелях

Технологія прибирання готелів має свої особливості. Робота ділиться на щоденну і проведену після виїзду постояльців. Кожен день здійснюється поточний клінінг, персонал проводить проміжне прибирання, а також регулярно виконується генеральне прибирання в готелі.

Наші фахівці знають послідовність, з якою повинно проводитися прибирання номерів в готелі. Спочатку його проводять в заброньованих номерах, а потім в тих, які тільки що звільнилися, і в останню чергу проводиться прибирання номерів, в яких проживають гості. Робота виконується в той час, коли постояльці відсутні. Тому в багатьох готелях час прибирання обов’язково узгоджується з гостями.

Персонал, який ми підбираємо для виконання таких послуг, володіє знаннями і навичками відповідно до вимог професійного клінінгу. Ми забезпечуємо своїх фахівців ефективними миючими засобами, сучасною технікою та інвентарем. Якщо прибирання номера в готелі вимагає виконання особливих робіт, ми замінимо свого співробітника фахівцем в потрібній області.

Під час генерального прибирання виконується не тільки клінінг номерів, але і вестибюлів, коридорів, холів, адміністративних, підсобних та інших приміщень відповідно до санітарно-епідеміологічного режиму.

Клінінгова компанія «333» пропонує наступні види послуг з комплексного щоденного прибирання готелів:

 1. машинне або ручне миття підлоги;
 2. очищення килимових покриттів;
 3. витирання пилу;
 4. догляд за меблями;
 5. миття санвузлів;
 6. очищення скління;
 7. виніс сміття

Також ми радимо проводити генеральне прибирання в готелі мінімум 2 рази на рік, навіть за умови проведення ретельного щоденного прибирання. Генеральне прибирання включає в себе широкий спектр робіт, таких як:

 1. миття фасадів;
 2. видалення плям з килимових покриттів та меблів;
 3. очищення кабелів та проводів від пилу;
 4. дезінфекція санвузлів та багато іншого.

Прибирання номера в готелі – це робота, що вимагає професійного підходу. Адже від стану номерного фонду залежить імідж готелю. Ми підберемо для Вас штат кваліфікованих покоївок і візьмемо на себе відповідальність за якість виконуваних робіт.
Прибирання номера в готелі – це робота, що вимагає професійного підходу. Адже від стану номерів залежить імідж готелю. Ми підберемо для вас штат кваліфікованих покоївок і візьмемо на себе всю відповідальність за якість виконуваних робіт.

[:en]

Готельний бізнес більш за будь-який інший потребує бездоганної чистоти. Зазвичай самостійне прибирання готелю обходиться доволі дорого. Це пов’язано з великим обсягом різноманітних робіт, які потребують вузькоспеціалізованих мийних засобів, обладнання та багато часу. Тому власники, які цінують та поважають своїх клієнтів доручають прибирання і догляд за готелем професійним компаніям.

У нас ви можете замовити щоденне або генеральне прибирання, обравши потрібні послуги як у комплексі, так і окремо. Досвідчена, злагоджено працююча команда компанії «333»:

 • досконало знає технологію прибирання в готелях, хостелах, санаторіях;
 • використовує професійну сертифіковану гіпоалергенну хімію;
 • отримує консультації від провідних фахівців з США, Канади, ЄС,

і тому швидко та якісно вирішує питання клінінгу готелів у Львові та по всій західній Україні.

Також ми пропонуємо спецпослуги – такі як чищення басейнів, догляд за гранітом і мармуром, чищення більярдних столів, прибирання кухонних приміщень і багато іншого. Замовте безкоштовну консультацію та отримайте відповіді на всі свої запитання.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×