(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання офісних центрів

[:ua]

Підтримання чистоти в офісі – невід’ємна складова успіху компанії. Від того наскільки добре проведене прибирання, залежить і враження, яке справляє офіс на клієнтів, і настій співробітників. Погодьтеся, в охайному кабінеті, де все розкладено по поличках, на підлозі і меблях ні пилинки, а вікна і люстри сяють чистотою, працювати набагато приємніше.

Кожен співробітник сам повинен стежити за порядком на робочому місці. Однак цього замало. Періодичне генеральне прибирання в офісі необхідне. Воно допоможе оновити приміщення, позбутися від мотлоху і бруду у важкодоступних місцях. Такий вид прибирання має особливості і вимагає наявності знань і досвіду.прибирання офісних центрів

Вирішити питання прибирання в офісі допоможе клінінгова компанія «333». Наші співробітники дбайливо почистять меблі та інші предмети інтер’єру, швидко і акуратно усуніть складні забруднення.

Прибирання офісу повинно відповідати найвищим стандартам. Чим серйозніша компанія, тим вище вимоги до чистоти займаних приміщень. Але щоб правильно організувати клінінг, потрібно бути вкурсі сучасних досягнень в цій області. Керівнику доведеться розраховувати кількість обслуговуючого персоналу, види і потужності обладнання для клінінгу приміщення, вибирати марки миючих засобів і багато іншого. Тобто, займатися непрофільною та нецікавою справою.

Клінінгова компанія «333» візьме на себе сервіс та організацію по виконанню послуг з прибирання офісних приміщен. За прийнятну ціну ми позбавимо вас від рутинної, непродуктивною роботи, в результаті чого у вас вивільниться час для вирішення виробничих завдань. Ми надаємо всі види послуг, необхідних для того, щоб підтримувати ваші приміщення в ідеальному стані.

Професійне прибирання офісу передбачає:

  1. сухе і вологе прибирання підлоги, стін і стель, чистку килимових покриттів,
  2. догляд за меблями, офісним обладнанням, вікнами, світильниками і т. д.
  3. приділяється увага місцях загального користування, сантехніці, опалювальних приладів, вентиляційних грат.
  4. при необхідності видаляються плями з твердих поверхонь і оббивної тканини. При наявності кухні або кімнати для прийому їжі, виконується миття холодильника, мікрохвильової печі та іншої кухонної техніки.

Ми надаємо клієнтам разові або постійні послуги. При укладанні договору на комплексне прибирання щодня вранці проводиться поточне прибирання, а потім протягом робочого дня виконуються підтримують види робіт. Ми надамо послуги з прибирання офісу після ремонту. У той же час генеральне прибирання, періодично виконуване професіоналами, забезпечить тривале збереження зовнішнього вигляду оздоблювальних матеріалів, в зв’язку з чим приміщення рідше потребуватимуть ремонту.

Ціна щоденного прибирання офісів від 15 грн/м2

Ціна на щоденне прибирання офісів залежить від того, як часто необхідно надавати послугу: найвигідніший варіант – виконувати прибирання 5 днів в тиждень, тоді вартість буде меншою; якщо клієнт вважає, що для підтримки чистоти в офісі достатньо прибрати 1 раз тиждень, то вартість разового відвідування буде відрізнятися від разового відвідування при 5 деноому варіанті. 

Однак ранкове прибирання офісів щодня не тільки вигідніще, ніж проведене прибирання раз у тиждень, але і дає більше впевненість в готовності фірми в будь-який момент постати в кращому світлі перед клієнтами.

Довірте роботу професіоналам, і вам більше не потрібно буде турбуватися ні про що, що стосується чистоти і порядку. У чистому, доглянутому приміщенні вище продуктивність праці і більше довіри з боку замовників.

 

[:en]

Офісні працівники більшу частину дня проводять на робочому місці. Отже, найголовнішим завданням власника офісного чи бізнес-центру є створення найбільш сприятливих умов для продуктивної праці людей, зокрема – забезпечення чистоти та порядку на всій території.

Пам’ятайте: витрати на професійне прибирання офісного центру – це не просто видатки, це інвестиція в престиж і добре ім’я Вашого бізнесу.

Співробітники ПП «333» вже понад 8 років спеціалізуються на професійному прибиранні офісних центрів, використовуючи високоефективні екологічні мийні засоби та обладнання європейських виробників та отримуючи консультативну підтримку від фахівців клінінгу з США, Канади, ЄС. Ми здійснюємо:

  • сухе та вологе прибирання в офісах, коридорах, на сходах, ескалаторах, ліфтах;
  • прибирання та дезінфекцію у місцях прийому їжі та санвузлах;
  • чистку килимів та м’яких меблів, догляд за корпусними меблями;
  • інші послуги за попередньою домовленістю.

Ми пропонуємо як щоденне, так і генеральне прибирання офісів, а також виконуємо широкий спектр висотних робіт (миття вікон, фасадів, чищення димарів, куполів тощо) і спецробіт.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×