(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання дерев’яних і паркетних підлог

[:ua]

Чистка та догляд за паркетом
На початку новий паркет сяє і вносить в інтер’єр Вашого будинку гармонію і вишуканість. Але ось біда, прекрасній половині обов’язково потрібно підійти до дзеркала саме на підборах, щоб кинути останній оцінюючий погляд перед відходом з будинку.
Ваше улюблене чадо вдосконалюється у живописів стін та підлоги, залишаючи сліди творчості у вигляді розводів та плям. А улюблена собака норовить кожен раз після прогулянки прослизнути з мокрими брудними лапами, і з такою насолодою гризе улюблені кісточки саме на Вашому ідеальному паркеті. Ви протестуєте, але це саме життя вносить свої корективи, і поступово сяйво відблисків на паркеті стає все тьмяніше.
Пора вживати заходів, думаєте, Ви, і починаєте шукати способи повернути час назад і знову милуватися ідеальним видом вашого статі. Професійне чищення і догляд за паркетом, покритим маслом, як і догляд за лакованим паркетом вимагає як специфічних знань, так і необхідного набору доглядають засобів та устаткування.прибирання паркетних підлог
Наша клінінгова компанія  «333» пропонує Вам забути про домашню рутинну роботу і довірити її справжнім професіоналам. Насолоджуйтесь відпочинком – всю турботу по Вашому будинку візьмемо на себе ми. Ви будете повністю задоволені швидкістю і результатом нашої роботи, а Ваш паркет знову знайде своє первісний стан, і буде продовжувати радувати око.

Прибирання і догляд за паркетом
Щоб паркетні підлоги виглядали привабливо і мали ідеальну глянсову поверхню необхідне генеральне прибирання приміщень, бажано професійне, із застосуванням миючих і захисних складів. Потрібно відзначити, що неправильний і непостійний догляд за паркетом може привести до того, що він дуже швидко втратить свій первісний блиск, а також швидко зноситься.
Багато хто думає, що доглядати за паркетом зовсім не складно – помив, натер воском, і ось він знову як новенький. Це не так. Паркет вимагає складного і ретельного догляду включаючи якісну обробку і використання спеціального обладнання та хімікатів. Якраз-таки все це має у своєму розпорядженні наша клінінгова компанія «333». Тільки в результаті професійної обробки можна домогтися ефекту “дзеркальної підлоги”.
Правильний догляд за паркетом передбачає, як говорилося вище, генеральне прибирання, головною метою якого є ретельне видалення з поверхні підлоги різних абразивних речовин, які ми приносимо на своєму взутті з вулиці. Саме вплив цих частинок як раз і сприяє швидкому стиранню паркету.

Генеральне прибирання паркетного покриття повинно проходити за таким графіком:
1. Кожні два тижні в приміщеннях, де рівень навантаження незначний.
2. Два – три рази на тиждень в приміщеннях, де рівень навантаження середній.
3. Один раз в тиждень в приміщеннях, де рівень навантаження високий.
Прибирання паркету, незалежно, чи буде це машинне або ручне чищення повинно здійснюватися лише тоді, коли регулярне прибирання не справляється зі значною кількістю забруднень. Час його проведення повинен визначатися виходячи з конкретного випадку. Приблизний графік буде виглядати так:
1. Один раз на рік в приміщеннях з незначним рівнем навантаження.
2. Два чи три рази на рік в приміщеннях де рівень навантаження середній.
3. Чотири – шість разів на рік в приміщеннях, де проходить великий людський потік: магазини, ресторани, готелі та інші громадські місця.
В останньому випадку прибирання підлоги обов’язково повинно здійснюватися фахівцями клінінгової компанії, тому що тут потрібно використання спеціального обладнання та засобів обробки, без цього прибирання підлоги не зможе бути проведена якісно.

 

[:en]

Дерев’яні покриття для підлоги – це не старіюча класика. Попри велику кількість і різноманіття сучасних матеріалів для підлоги, дерево приваблює своєю природністю, естетичністю. За умови дбайливого відношення до дерев’яних, паркетних, ламінатних підлог, правильного їх прибирання і догляду, вони служать довгі десятиріччя.

За допомогою сучасної науки створені спеціальні засоби для чищення, миття та захисту дерев’яних та паркетних підлог, які ми використовуємо під час прибирання. ПП «333» є офіційним постачальником хімії всесвітньо відомої торгової марки KIEHL (Німеччина) в Західній Україні і застосовує для догляду за Вашою підлогою інноваційні засоби Kiehl-Basic-Oil, Kiehl-Eco-Refresher, Kiehl-Parketta, Kiehl-Legnodur.

Наші працівники знаються не тільки на тонкощах  прибирання, а й володіють технологіями відновлення старих або пошкоджених дерев’яних та паркетних підлог. Замовте консультацію зараз і дізнайтесь вартість професійних послуг з прибирання та догляду за дерев’яними та паркетними підлогами.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×