(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання після ремонту і будівельних робіт

Як проходить прибирання після будівництва?
Закінчення ремонту чи будівельних робіт – завжди приємна подія. Однак попереду у власника нерухомості постає наступна непроста задача – після будівельне або післяремонтне прибирання. Без цього завершального етапу ви не тільки не зможете у повній мірі насолодитися новим інтер’єром, а й можете зазнати збитків від невчасної здачі об’єкта в експлуатацію, якщо захочете зекономити та замовити недороге прибирання у дрібній фірмі.
Для того щоб приміщення після ремонту перетворилося і стало дійсно ідеальним, прибирання повинно бути виконано на вищому рівні. Як вже було зазначено, в нашій фірмі працюють професійні клінери, які точно знають, як має бути виконано прибирання. Прибирання після ремонту повинно бути виконано не тільки якісною, але і комплексно. Виконуючи таку роботу, наші фахівці звертають увагу на всі деталі, тому, забезпечують бездоганний результат.
прибирання після ремонту

Ми займаємося вивезенням будівельного сміття, очищаємо тверді поверхні від складних забруднень, чистимо килими  та меблі, видаляємо будівельний пил з усіх поверхонь, помиємо стіни, двері, стелі і не тільки. Крім цього наші фахівці миють вікна, балкони, батареї і плінтуса, очищають всі скляні і дзеркальні поверхні в приміщенні і виконують заключні етапи роботи. До заключних етапів прибирання можна віднести полірування дерев’яних підлог і меблів, а також натирання хромованих поверхонь.

Виїзд бригади з прибирання після ремонту можливий вже на наступний день після звернення в клінінгову компанію «333».

прибирання після ремонтуВесь процес як правило контролюється бригадиром, який в кінцевому підсумку здає об’єкт. Існує певний порядок прибирання приміщення після будівництва, а також існує маса засобів для чищення професійної лінійки, які застосовуються при певних типах забруднення, в облік яких беруться характеристики поверхні.
В процесі робіт вам – як замовнику присутнім не обов’язково, адже весь процес може затягнутися до 8 робочих годин, тому після закінчення робіт до Вас подзвонить наш бригадир і попросить вас прийняти об’єкт.
Якщо об’єкт являє котедж, то попередньо на місце виїжджає оцінювач для огляду, а також узгодження ціни. Вартість післяремонтного прибирання квартири або котеджу, як і будь-якого іншого приміщення розраховує складності робіт, а також його обсягу: наприклад – якщо обробники вже винесли після себе будівельне сміття і максимально прибралися, а також роботи були проведені дуже акуратно, то в даному випадку вартість послуг клінінгової компанії будемо мінімальна.
Ми допоможемо швидко забути про неприємні наслідки ремонту.

Ціни на прибирання після ремонту від 20 грн за м2

На збільшення вартості послуги прибирання або прибирання після ремонту можуть вплинути наступні фактори:
1. якщо прибирають площу заставлена меблями або будівельними матеріалами, які необхідно пересувати
2. якщо ще тривають будівельні або ремонтні роботи
3. якщо обмежений доступ до приміщень
Вже понад 8 років нам довіряють після будівельне та післяремонтне прибирання у Львові та західній Україні. «Перлиною» нашого портфоліо у цьому сегменті клінінгових послуг ми вважаємо генеральне після будівельне прибирання стадіону «Арена» до Євро 2012 та торгового центру “Victoria Gardens”, найбільшого у західній Україні.

З клінінговою компанією «333» Ваша нерухомість заблищить і заграє новими кольорами.

Закінчення ремонту чи будівельних робіт – завжди приємна подія. Однак попереду у власника нерухомості постає наступна непроста задача – після будівельне або післяремонтне прибирання. Без цього завершального етапу ви не тільки не зможете у повній мірі насолодитися новим інтер’єром, а й можете зазнати збитків від невчасної здачі об’єкта в експлуатацію, якщо захочете зекономити та замовити недороге прибирання  у дрібній фірмі.

Довірте прибирання після ремонтних та будівельних робіт професіоналам. ПП «333» очистить ваш об’єкт:

  1. від залишків будівельного сміття, пилу,
  2. плям фарби, клею та цементу на будь-яких поверхнях
  3. відмиє забруднені вікна, підвіконня, жалюзі
  4. до того ж зробить це оперативно, використовуючи професійні мийні засоби нового покоління і машини провідних світових виробників.
  5. надасть інші послуги за попередньою домовленістю.

Вже понад 8 років нам довіряють після будівельне та післяремонтне прибирання у Львові та західній Україні. «Перлиною» нашого портфоліо у цьому сегменті клінінгових послуг ми вважаємо генеральне після будівельне прибирання стадіону «Арена» до Євро 2012.

З ПП «333» Ваша нерухомість заблищить і заграє новими кольорами.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×