(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Роботи зі спецтехнікою

Міська метушня, постійний рух автотранспорту і продукти відходів діючих підприємств утворюють величезні шари пилу, які повільно осідають на фасадах і вікнах висотних будівель. Вимити вікна зсередини – не складає труднощів. Інша справа – фасади будівель і зовнішня сторона вікон, зливи та відкоси. Намагатися самостійно дотягнутися до найвіддаленіших куточків занадто небезпечно. Імовірність падіння велика. Можна спробувати знайти альтернативний вихід – придбати довгі швабри та щітки для миття вікон. Але при такому способі вирішення проблеми часто страждає якість чистоти, залишаються розводи та відблиски. Допустити подібне не можна, адже зовнішній вигляд і вигляд будівлі це його візитна картка. Це особливо важливо, якщо це дорогий елітний готель або бізнес-центр або інше велике підприємство. роботи зі спецтехнікоюОтримати чисті вікна і фасади можна шляхом виклику команди професіоналів клінінгової компанії «333»,  які за допомогою автовишки відмиють фасад Вашої будівлі. Миття за допомогою автовишки відрізняється відмінною висотою підйому стріли, мобільністю і підвищеним рівнем безпеки. Щоб отримати чисті фасади, варто скористатися послугами нашої компанії, оформивши своє замовлення.

 

Ціна на миття за допомогою спецтехніки залежить від складності і тривалості робіт


Миття вікон, вітрин та фасадів за допомогою автовишки
У парку спецтехніки клінінгової компанії «333» присутній, в тому числі, і автовишка. Вона незамінна для мийки вікон, вітрин або фасадів. Особливо великий потенціал автовишки для клінінгу історичних і сучасних будівель, що мають досить велику висоту: багатоквартирних будинків, промислових підприємств, торговельних і бізнес-центрів, готелів, пам’яток архітектури.
За допомогою автовишки можна домогтися більш ефективної мийки вікон. Це особливо зручно для клінінгу в важкодоступних місцях.
Особливості миття вікон і фасадів за допомогою автовишки
Використання автовишки дає значні переваги в порівнянні з промисловим альпінізмом, де співробітник спускається з даху будівлі за допомогою спеціального спорядження. Так, автовишка дозволяє змінити воду для миття в будь-який момент чистки або замінити пошкоджений інвентар.
Автовишка з гідравлічним підйомником має також спеціальну платформу, на якій можуть вільно розміститися двоє осіб. Також тут достатньо місця для різноманітного інвентарю і необхідних ємностей і засобів. Таким чином, маючи під рукою всі необхідні засоби, фахівець може чергувати і комбінувати їх в процесі збирання – в залежності від характеру забруднень і типу матеріалів. Наприклад, спеціалізовані засоби для скла, металевих поверхонь, пластику, дерева, цегли, бетону.
Регульована висота підйомника дозволяє зупиняти платформу строго на потрібному рівні для найбільш зручного чищення. При цьому, при миття вітрин автовишка може вільно переміщатися уздовж будівлі – як по горизонталі, так і по вертикалі. Це робить процес миття максимально комфортним. Шляхом огороджувальних перил забезпечується оптимальний рівень безпеки при роботі на великій висоті.

Проведення висотних клінінгових робіт – миття вікон, кондиционерів, чистка та догляд за фасадами тощо іноді потребує залучення спеціальної техніки. Якщо, наприклад, немає можливості належним чином і безпечно для людей закріпити альпіністське обладнання на будівлі, на допомогу приходить автовишка.

В компанії «333» вибір технології миття і чищення на висоті завжди визначається на підставі висновків кваліфікованих спеціалістів після детального огляду об’єкта, і завжди – на користь клієнта. Якщо без залучення автовишки все ж не обійтись, ми запропонуємо Вам вигідні умови і забезпечимо максимально оперативне виконання робіт для економії Вашого бюджету.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×