(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання санітарних кімнат

Прибирання санітарно-побутових приміщень, санвузлів, ванних та душових кімнат – відповідальний етап процесу клінінгу. По-перше, самі приміщення і санітарні прибори є місцями, сприятливими для розмноження мікробів і грибків, особливо в місцях спільного користування (в офісних і торгових центрах, кафе і ресторанах, хостелах, готелях, пансіонатах). По-друге, постійний контакт з водою обумовлює появу вапняного нальоту на сантехніці, іржі на металевих поверхнях. Також без дбайливого нагляду швидко забруднюється і тьмяніє плитка.

Послуги професійного прибирання санвузлів від ПП «333» – це гарантовано бездоганний та блискучий результат. Без жодних зусиль з Вашого боку Ви отримаєте:

 1. чисту від нальотприбирання санітарних кімнату дезінфіковану сантехніку;

 2. сяючі дзеркала, плитку, скляні поверхні та світильники;

 3. відчищені від вапна, іржі на поліровані металеві, хромовані, нікельовані поверхні;

 4. доглянуті меблі та двері у санвузлах.

Наша клінінгова компанія надає послуги з прибирання санвузлів загального та індивідуального користування. Чистота і порядок в санвузлі – питання дуже важливий. Адже саме в цьому місці накопичується і розмножується велика кількість мікробів і бактерій. Тому підтримувати санвузол в належному порядку необхідно постійно. Санвузол повинен бути гігієнічним і безпечним.

Ціни на прибирання санітарних приміщень:

Туалет 100 грн

Ванна (душова) – 150 грн

Туалет + ванна – 200 грн

Генеральне прибирання від 20 грн/м2

Наша компанія надає послуги з генерального прибирання санвузлів як в офісних приміщеннях, так і в приватних будинках і котеджах. Така послуга включає в себе мийку всіх сантехнічних приладів (ванни, унітазу, умивальника, біде), усунення на них іржі і відкладень; чистку кахельної плитки; клінінг всіх шафок, аксесуарів і змішувачів.Також проводиться дезінфекція всіх поверхонь, що запобігає появі нових забруднень і, отже, перешкоджає появі і розмноженню нових мікробів. При збиранні санвузлів застосовуються якісні засоби для чищення від відомих світових виробників, а також спеціальний інвентар і інструменти. Все це в поєднанні з майстерністю, високим професіоналізмом і великим досвідом наших співробітників дозволяє добитися відмінних результатів в наведенні порядку і чистоти. Вам не потрібно витрачати на це свій час і сили. Просто замовте прибирання в нашій компанії!

 1. Чистимо ванну і душову кабіну

 2. Чистимо унітаз і біде

 3. Миємо змішувачі та всю металеву фурнітуру

 4. Миємо кахель від стелі до підлоги

 5. Миємо раковину

 6. Миємо дверні блоки та фурнітуру

 7. Миємо дзеркала і скляні поверхні

 8. Миємо підлогу і протираємо плінтуса

 9. Протираємо шафи з зовнішньої сторони

 10. Протираємо шафи всередині

 11. Видаляємо пил з освітлювальних приладів

 12. Видаляємо іржу і вапняний наліт

 13. Пилососимо килимки

Ми надаємо послуги прибирання санітарних приміщень як в рамках щоденних, так і генеральних прибирань. Злагоджена команда прибиральників, використання високоефективних мийних засобів, машин і обладнання – запорука чистоти європейського рівня.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×