(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Щоденне прибирання

[:ua]

Щоденне прибирання приміщень – це обов’язкова умова для створення комфортних, безпечних і естетично приємних умов роботи або відпочинку. Клінінгова компанія “333” організує для вас повноцінний комплекс заходів, який повністю відповідає вимогам і індивідуальним особливостям приміщення. Це можливо завдяки безкоштовній оцінці стану приміщень нашими менеджерами. Ми підтримаємо репутацію Вашої компанії своїми професійними діями, забезпеченням найкращим обладнанням, ввічливим і своєчасним обслуговуванням.
Щоденне прибирання може включати в себе прибирання офісних приміщень, промислових підприємств, торгових центрів, готелів, автосалонів, квартир, котеджів, тощо.

На сьогодні клінінг завоював величезну популярність, в тому числі і в Україні. Що стосується офісів, то тенденція зростання попиту на їхні послуги зрозуміла і проста: вимоги санітарних служб стають жорсткішими і без професійного прибирання приміщень вже не обійтися.
Чистота – неодмінний атрибут будь-якої поважаючої себе компанії, вона цінується не тільки серед співробітників, але і серед відвідувачів. В умовах сучасного бізнес-середовища вже складно знайти офіс, в якому прибиральниця в засмальцьованому халаті орудувала б шваброю з брудною ганчіркою, дзвінко трясучи старим відром з чорною водою. Все більше і більше керівників довіряють прибирання клінінговим компаніям, які виконують її швидко і якісно.

Чистота в приміщеннях – це показник статусу фірми, її поваги до співробітників і відвідувачів. Не секрет, що людину зустрічають по одягу, а про компанії найкраще скаже її офіс. І ніякий декор і стилістичне рішення не врятує, якщо на столах розводи і плями від брудних горняток і немає чистого стільця – неохайність здатна зіпсувати все враження. Щоб вирішити це питання раз і назавжди, далекоглядні директори вибирають професійні клінінгові послуги.

Переваги прибирання в офісі силами клінінгової компанії “333“:
1. Комплексний підхід до чистоти – від обробки всіх поверхонь гіпоалергенними засобами до миття вікон,
2. Послуги клінінгової компанії можна замовити один раз (наприклад, в разі необхідності генерального прибирання), а можна укласти договір на обслуговування на постійній основі – і Вам не доведеться займатися питаннями, що стосуються чистоти офісу, наявності миючих засобів і т. д. Ми візьмемо це завдання на себе цілком і повністю!
3. Якщо Ви запланували ремонт або переїзд в інше приміщення – клінінгова компанія “333” буде Вам дуже корисна! У комплект послуги з прибирання після ремонту входить вивезення будівельного сміття, а також наведення порядку і чистоти в кабінетах.

Ціни на щоденне прибирання від 9 грн за м2

Види робіт зі щоденного прибЩоденне прибиранняирання
Щоденне прибирання  охоплює наступні елементи:

1.Обробка підлоги: вологе прибирання підлоги та сходів, обробка килимових покриттів пилососом, видалення плям, очищення плінтусів.

2.Обробка меблів: видалення пилу, а також різних забруднень з відкритих поверхонь меблів, протирання металевих, дерев’яних деталей і елементів з інших матеріалів, чистка декоративних елементів інтер’єру, чистка дзеркал і вікон, видалення локальних забруднень різної складності з оббивки шкіряної і інших м’яких меблів.

3.Обробка оргтехніки: видалення забруднень і пилу з поверхонь оргтехніки, обробка антисептичними складами.

4.Обробка стін, дверей, перегородок: видалення локальних забруднень зі стін і перегородок, очищення металевих, дерев’яних та інших поверхонь, очищення дверних блоків, обробка і протирання вивісок, протирання вимикачів і розеток.

5.Обробка стель: видалення пилу зі стелі, карнизів, світильників обробка вікон чистка вікон з внутрішньої сторони, видалення пилу і забруднень з підвіконь, рам і радіаторів опалення.

6.Дезінфекція та прибирання санвузлів: вологе прибирання підлоги, очищення дзеркал і скла, чистка стін навколо унітазів, пісуарів, раковин, урн і аксесуарів, дезінфекція та чистка всієї сантехніки, зовнішніх частин для її підводки, протирання дверних блоків і віконних рам, чистка вентиляційних решіток, заправка диспенсерів туалетним папером, паперовими рушниками і рідким милом (за потребою).

7.Виніс сміття: видалення і винесення сміття з урн, шредерів, попільничок у встановлені місця, вставка чистих поліетиленових пакетів в урни і корзини для сміття.

Щоденний професійний клінінг – це престиж Вашої компанії, здорові працівники та задоволені клієнти. Замовте безкоштовну консультацію та узгодьте з нашим менеджером необхідний Вам перелік послуг.

 

[:en]

Щоденне прибирання в місцях скупчення людей – в офісних і торгових центрах, готелях, виробничих приміщеннях, є вкрай необхідним для дотримання санітарних норм та виступає запорукою здоров’я працівників та відвідувачів.

Звичайно ж, 1-2 прибиральниці не впораються з великим обсягом роботи, а тримати у штаті більшу кількість працівників для прибирання недоцільно та обтяжливо для бюджету. Тому все більше компаній на західній Україні та у Львові передають послуги щоденного прибирання об`єктів на аутсорсинг, надійним клінінговим компаніям.

Чому варто замовити щоденне прибирання саме у нас? Тому що ПП «333»:

  • використовує для прибирання тільки сертифіковану безпечну гіпоалергенну хімію;
  • підлаштовує час і режим прибирання під потреби клієнта. Підтримуючи чистоту, ми не заважаємо роботі об`єкта;
  • залучає тільки кваліфікований ввічливий персонал;
  • має можливість одночасного виведення на об’єкт до 50 працівників.

Щоденний професійний клінінг – це престиж Вашої компанії, здорові працівники та задоволені клієнти. Замовте безкоштовну консультацію та узгодьте з нашим менеджером необхідний Вам перелік послуг.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×