(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Спецроботи

Догляд за нерухомістю є багатозадачним явищем. Деякі ділянки роботи, такі як прибирання, хімчистка килимів і меблів, миття вікон та фасадів, є більш-менш стандартними та мають добре відпрацьовані технології виконання. Власнику бізнесу чи приватного житла треба тільки знайти надійну обслуговуючу компанію з доброю репутацією, яка візьметься за виконання цих робіт.

Проте іноді у власників нерухомості виникають потреби, для виконання яких стандартні рішення не підходять. Наприклад, не кожна клінінгова компанія здатна якісно здійснити чищення басейну, або взятися за миття промислових цистерн. Професійний догляд за кам’яними та дерев’яними поверхнями у Львові та області можна довірити одиницям спеціалістів.

Вагомою перевагою компанії «333» є саме комплексний підхід до обслуговування нерухомості і здатність вирішувати нестандартні проблеми клієнтів. Професійне спеціалізоване обладнання, хімія останнього покоління та можливість отримання консультаційної допомоги у провідних фахівців ЄС, США та Канади роблять нашу компанію одним з сильніших учасників ринку клінінгових послуг на території західної України. Ознайомтесь з переліком видів робіт нижче, або замовте спецроботи прямо зараз.

Не знайшли у переліку спецробіт потрібних Вам послуг? Напишіть або зателефонуйте нам, і наші спеціалісти докладуть максимум зусиль для вирішення Вашої проблеми.

Завантажити прайс

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Нанесення захисного покриття

Нанесення захисного полімерного покриття (полімеру) на підлогу
Якщо Ви хочете красиве підлогове покриття, зберегти і продовжити його експлуатаційні характеристики, полегшити процедуру прибирання, то варто скористатися сучасною технологією нанесення полімерного покриття на різні види поверхонь. Наша компанія «333» застосовує вдосконалені технологічні прийоми і методи з нанесення і відновлення полімерного покриття, які надовго дозволяють зберегти підлогове покриття від пошкоджень і зберегти його первісний вигляд.
Полімерне захисне покриття наносять на різні види лінолеуму, наливної підлоги, керамічної плитки, паркету, ламінату, ПВХ-покриття та ін. Полімерне покриття закупорює пори матеріалу, тому бруд не проникає всередину і навіть якщо утворюються забруднення їх можна легко і швидко видалити спеціальними професійними засобами. Рекомендується наносити полімерне покриття 2-4 рази на рік, Періодичність нанесення залежить від потреб клієнта і від прохідності в тих приміщеннях.
Технологія нанесення захисного полімерного покриття включає в себе декілька етапів:
1. обов’язковий зовнішній огляд і тест на хімічні засоби;
2. захист плінтусів, стін і меблів при проведенні робіт;
3. глибоке очищення покриття від забруднень або зняття старого полімерного покриття роторною машиною;
4. після повного висихання – нанесення ґрунту і кілька шарів полімеру із суворим дотриманням особливостей технологічного процесу.
Існує багато особливостей при нанесенні полімерного покриття і клінінгова компанія «333» в повній мірі володіє цими знаннями і постійно вдосконалює методи перевірки якості виконаних робіт. Ми використовуємо у своїй роботі тільки якісні хімічні засоби: стриппер, грунт, поліролі, таких відомої торгової марки KIEHL,завдяки чому ми можемо гарантувати якість і довговічність полімерного покриття.

Ціна нанесення полімерного покриття на тверді підлоги становить

від 25 грн/м2

Чому необхідно чистити і обслуговувати підлоги:
1. Зовнішній вигляд. Чисті і блискучі підлоги завжди виглядають добре і дають позитивне перше враження у людей, що входять в будівлю.
2. Продовження терміну служби поверхонь. Належним чином обслужені підлоги захищені від зносу і пошкоджень поверхні. Таким чином належне обслуговування запобігає або принаймні зменшує необхідність в дорогому ремонті, відновленні або заміні.
3. Скорочення витрат. Періодичні витрати на технічне обслуговування і поточний ремонт підлоги менше, ніж наявність підлоги, яка вимагає дорогого відновлення, що займає час і створює різні проблеми.
4. Здоров’я. Основні забруднення утворюються на найнижчій поверхні в приміщенні – на підлозі. Зменшення кількості забруднень – спосіб усунути перенесення інфекцій і ймовірність, що люди в приміщенні будуть піддані їм.
Сучасні полімерні засоби дозволяють створювати надійні покриття, які захищають поверхні від вологих, впливу солей і кислот, стирання, вигорання, зменшуються сковзання.нанесення захисного покриття
Особливого догляд и захисту потребують підлоги у місцях масового перебування людей (у готелях, офісних, торгових, спортивних центрах, салонах краси), а також у виробничих приміщеннях, автосалонах тощо.
Наша компанія пропонує приватним особам та бізнесу високоякісні послуги з нанесення полімерних захисних покриттів на підлоги будь-якого типу. Це можуть бути підлоги як з еластичні матеріалів – лінолеуму, ПВХ, резини, так і з твердих – дерево, камінь, плитка та інші.

ПП «333» є офіційним постачальником хімії всесвітньо відомої торгової марки KIEHL (Німеччина) в Західній Україні, отже використовує її інноваційні засоби для догляду за Вашою підлогою:

– для нанесення захисних покриттів – засоби Ceradur, Termodur, Trend, Verodur-satina.

– для догляду за кам’яними підлогами та пропитки – Impran, Impranet, Lithodur, Prisma Steinprotektor

– для догляду за дерев’яними/паркетними підлогами – Kiehl-Basic-Oil, Kiehl-Eco-Refresher, Kiehl-Parketta, Kiehl-Legnodur.

 

×

Догляд за кам’яними поверхнями

Одним з головних завдань нашої компанії є забезпечення «довгого життя» Вашої нерухомості. Для цього ми не просто миємо і чистимо, а й використовуємо спеціальні захисні засоби догляду за поверхнями.

Камінь – міцний від природи матеріал. Але для того, щоб кам’яні деталі інтер’єру і поверхні не втрачали своєї цілісності і привабливого вигляду впродовж довгих років, вони потребують дбайливого очищення і захисту – просочення спеціалізованими засобами.

Якісне просочення для каменю глибоко проникає у поверхню, зміцнює її, захищає від впливу ультафіолету, вологи, солей, кислот, зберігає блиск і колір.

Компанія «333» – це офіційний постачальник хімії торгової марки KIEHL (Німеччина) в Західній Україні. ТМ  KIEHL має лінійку унікальних високоефективних засобів догляду за кам’яними поверхнями різного типу:  це засоби Impran, Impranet, Lithodur, Prisma Steinprotektor.

Ми з радістю забезпечимо надійний захист кам’яним деталям Вашого інтер’єру як окремо, так і в комплексі з іншими послугами з обслуговування нерухомості.

×

Граніт, мармур, котто, керамограніт

Дбайливий догляд за кам’яними та керамічними поверхнями продовжує термін їх служби та дозволяє зберігати привабливий вигляд довгими десятиріччами.

Наша компанія має великий досвід у сфері догляду за виробами і поверхнями (підлогами, стінами) з дорогого натурального каменю (мармур, граніт), керамічної плитки котто, більш дешевого штучного каменю – керамограніту.

У кожного з цих матеріалів свої властивості і, відповідно, вимоги до очистки і захисту. У комплекс послуг з нагляду за гранітом, мармуром, котто та керамогранітом входить глибоке чищення каменю і плитки, полірування, просочення і нанесення захисних покриттів, які заповнюють мікротріщини в камені і зміцнюють його поверхню, захищають від вологи та бруду.

 Для нанесення захисних покриттів використовуються засоби Ceradur, Termodur, Trend, Verodur-satina, а для догляду за кам’яними підлогами та пропитки – засоби Impran, Impranet, Lithodur, Prisma Steinprotektor, які виробляються німецьким брендом  KIEHL. Ці засоби визнані провідними світовими фахівцями одними з кращих у своїй сфері, а компанія «333», офіційний постачальник ТМ KIEHL в Західній Україні, з радістю пропонує європейську якість своїм клієнтам.

×

Генеральне прибирання кухонних приміщень

Генеральне прибирання завжди забирає багато часу і сил, але особливо стомлюючим є прибирання кухні. Гарнітур, кухонний фартух, робоча поверхня, вікна та побутова техніка – все це вимагає додаткового часу та спеціальних умінь. Готувати на світлій, чистій і затишній кухні набагато приємніше і легше. Крім того даний критерій позитивно впливає на смак їжі. Саме тому систематична прибирання кухні є необхідністю. Хочеться відзначити, що на приведення в порядок даної кімнати може піти цілий день. Наведення порядку на поличках, очищення від жирових плям, пилу, меблів – це тільки початок масштабного процесу. Більш проблемної стане очищення від жиру витяжки, а також приведення в порядок духової шафи. Крім часу, прибирання кухні вимагає певного настрою і бажання. Після важкої трудового тижня, необхідності приготування їжі і догляду за дітьми у представниць слабкої статі виникають інші бажання. Зустрітися з друзями, відправитися в гості до батьків, відвідати концерт або виступ цирку всією сім’єю – саме так господині намагаються провести єдиний вихідний. Залишати кухню неприбраною – дуже нелогічне і навіть небезпечне для здоров’я рішення. На даний момент проблема з прибиранням кухні давно має рішення. Все, що необхідно – звернутися до кваліфікованих співробітників клінінгової компанії. Працівники не тільки звільнять жінку від прибирання, але і зроблять все набагато якісніше і оперативніше. Клінінгова компанія «333» є однією з найбільш затребуваних і популярних компаній у Львові та на Західній Україні з прибирання кухонних приміщень.

Ціна на генеральне прибирання кухонних приміщень від 20 грн/м2

Найактуальнішими видами робіт, які можна замовити у нас:

  1. прибирання кухні після ремонту;
  2. генеральне прибирання кухні;
  3. чистка витяжки на кухні.

генеральне прибирання кухонних приміщеньПрофесійні співробітники за допомогою спеціальних миючих засобів та обладнання ідеально очистять кухню. Персонал проводить комплексне прибирання та очищає від бруду навіть важкодоступні місця (стики меблів, верхні кухонні полиці, витяжку). Миття вікон, хімічне чищення штор, позбавлення витяжки, грубки, мікрохвильової печі, духовки, робочих поверхонь від жирових плям – все це проводиться співробітниками клінінгової компанії «333».

Для закладів громадського харчування кухня – фактор, який у першу чергу впливає на популярність і прибутковість. Не рідше одного разу на місяць необхідно проводити генеральне прибирання кухонних приміщень і їх дезінфекцію.

У більшості випадків генеральне прибирання власними силами виконується не якісно, адже не завжди вдається вивести плями жиру з кухонних поверхонь, провести чистку та дезинфекцію важкого непідйомного обладнання та прибрати в інших важкодоступних місцях кухні.

Саме наша компанія зможе попіклуватися про чистоту кухонних приміщень Вашого закладу та дозволить дотримуватись високих стандартів санітарії і гігієни харчування. Компанія «333» проводить генеральне прибирання кухонь за допомогою кваліфікованих сервісних бригад із застосуванням професійної техніки для прибирання та високоякісних хімічних засобів, розроблених спеціально для кухонних приміщень, ТМ KIEHL (Німеччина):

– Blutoxol – чистячий та дезинфікуючий засіб для харчових підприємств

– Fumex – чистячий засіб, який активно видаляє масляні, жирові відкладення, чудово підходить для чищення коптилень

– Frigosan – чистячий засіб для морозильних камер

– Grasset – розчинник жира з легким лимонним ароматом, використовується для миття мікрохвильових печей, холодильних камер, прибирання приміщень їдалень, кафе і т.і. 

– Torvan-Konzentrat FD – активний очищувач для харчової промисловості.

– Xon-forte – пінний очисник для прибирання кухонних приміщень, очищення грилів, духовок, фритюрниць і т.і.

 

×

Чистка басейнів

Обслуговування басейнів
Плавання – одні з кращих способів розслабитися і зняти стрес. Більшість людей звертаються для цього в спеціалізовані установи, але звичайно зручніше встановити басейн прямо вдома або на дачі. Основною запорукою комфортного купання є чиста вода. Для того, щоб вода довше залишалася свіжою і придатною для купання рекомендується проводити чистку басейнів хімією.
Звичайно, можна ризикнути і самостійно провести всі роботи, але краще довірити обслуговування басейнів професіоналам! Клінінгова компанія «333» пропонує послуги з обслуговування та чищення басейнів вдома і на дачі у Львові та по західній Україні круглий рік і за доступними цінами. Професіоналами нашої компанії проводиться завжди повна і якісна чистка басейну. Хімія, яка додається в воду для знешкодження небезпечних мікроорганізмів, проходить всі мікробіологічні тести і є нешкідливою для людини.Чистка басейнів

Власники басейнів добре знають, як непросто підтримувати чистоту самого басейну та прилеглої до нього території. А від чистоти басейну напряму залежить здоров’я його відвідувачів та престиж Вашого закладу – спортивного центру, СПА-салону, сауни, готелю.

Догляд за басейном повинен мати комплексний характер. Ніякий, навіть найсучасніший фільтр, не в змозі протистояти розмноженню бактерій і появі нальоту на стінах та дні басейну у довгостроковій перспективі. Тому найкращий спосіб вирішення проблеми чистки басейну полягає в залученні спеціалістів.

До переліку даної послуги можна віднести:
1. чистка води;
2. фільтрація;
3. очищення фільтраційної системи;
4. хімічна обробка плавального середовища;
5. попередження появи водоростей.
Чистка басейну на дачі
На дачі зазвичай встановлюється декілька типів басейнів.
1. Стаціонарний. Виривається спеціальний котлован.
2. Каркасний. Встановлюється в будь-якому зручному місці. Досить його правильно зібрати і наповнити водою.
3. Надувний. Установка не вимагає проведення складних маніпуляцій. Досить надути, встановити в зручному місці і наповнити водою.
Чистка басейну на дачі проводиться із застосуванням спеціалізованих хімічних препаратів (реагентів). Але якщо чистку звичайних басейнів може провести не підготовлена  людина маючи все необхідне спеціальне обладнання, то надувний басейн, чистка якого має свої нюанси, вимагає саме кваліфікованого обслуговування. Необхідно періодично дезінфікувати воду і очищати зі стін накопичилася слиз. Перед заповненням такий басейн обробляється захисними засобами. У воду додаються дезінфікуючі препарати. У надувному басейні рекомендується міняти воду кілька разів за сезон.
Чистку басейнів на дачі наша професійна команда завжди виконує із застосуванням новітнього обладнання та сертифікованих засобів для чищення.

ПП «333» добре знається на технологіях чистки басейнів різних типів і має великий досвід, починаючи від догляду за басейнами у приватних будинках і закінчуючи великими за площею басейнами у спортцентрах.

Ми використовуємо механічні та хімічні методи чистки, маємо в арсеналі як ручні, так і автоматичні прилади для чищення басейнів (спеціальні пилососи) та, звичайно ж, екологічні, проте потужні миючі засоби, розроблені провідними світовими виробниками спеціально для догляду за басейнами.

Довірте догляд за Вашим басейном компанії-члену Всесвітньої  асоціації клінінгових компаній (ISSA), і Ви будете гарантовано мати блискучий результат.

 

×

Генеральне чищення після пожежі

Прибирання після пожежі

Пожежа – величезна лихо для власника приміщення будь-якого призначення. І справа не тільки в величезних збитках і втрати майна, але також в масштабному псуванні самого приміщення і забруднення його слідами і продуктами горіння.
Найбільша проблема в таких випадках – це запах гару, яким буквально просочені стіни і все поверхні в постраждалому місці. Попри саме ретельне прибирання після пожежі і свіжий ремонт, він все одно пробивається через шари штукатурки і стає знову чути через деякий час. Це відбувається, оскільки такий тип забруднення відноситься до глибоких і вимагає застосування певних хімічних засобів. Годі й казати, наскільки шкідливо дихати таким повітрям, і як це небезпечно для здоров’я.
Прибирання після пожежі – складний захід, яке краще довірити професіоналам з ультрасучасними миючими засобами та спеціалізованим обладнанням, якому немає аналогів в класі повсякденних побутових приладів. Але навіть якщо масштаби лиха невеликі, впоратися з ним самостійно і підручними засобами неможливо. Це – величезна і часто непосильна праця, приступаючи до якої, людина без спеціальної підготовки без спеціального захисту здатний отримати отруєння канцерогенними речовинами, що виділилися в процесі горіння.
генеральне чищення після пожежіЗазвичай засмучений погорілець просто викидає вцілілі, але як здається, безповоротно зіпсовані предмети меблів і інтер’єру. Фахівці ж клінінгової компанії «333» здатні в короткі терміни повернути виробу первісний або близький до нього вид, повністю усунути сліди гару і неприємного запаху.
Робота викликаних на місце фахівців послідовна, вивірена і складається з певних етапів. Їх через незнання може проігнорувати обиватель і звести результат роботи з очищення приміщення до нуля. Залучені фахівці, убезпечивши себе захисними костюмами, респіраторами, першочергово позбавлять приміщення від накопиченої смоли, фенолу та інших шкідливих хімічних сполук. І необхідності в присутності власника немає.
Якщо, на превеликий жаль, сталася пожежа, то відразу виникає багато проблем і труднощів зі збиранням приміщення. При горінні виділяється дим, сажа, кіптява, які міцно в’їдаються в усі поверхні і предмети. Видалити їх дуже складно, іноді без спеціальних миючих засобів просто неможливо. Запах гару просочує все навколо, а залишкові продукти горіння дуже небезпечні для здоров’я. Якщо загорілися великі площі і пожежу гасили водою, то додатково необхідно видалити наслідки затоплення водою або піною. Справитися з такою непростою і неприємною роботою допоможуть працівники клінінгової компанії. Володіючи спеціальним обладнанням, спеціальними хімічними препаратами, кваліфікована команда гарантує професійне прибирання після пожежі, роботи будуть виконані якісно і швидко.

Вартість надання подібного роду клінінгових послуг після пожежі спочатку називається лише попередньо – а точна вартість може бути названа тільки після візиту фахівця, який оцінить складність виконуваних робіт та їх обсяги. Втім, в будь-якому випадку можна бути впевненим, що представники нашої клінінгової компанії «333» швидко і ефективно вирішать поставлені перед ними завдання і допоможуть усунути негативні наслідки від пожежі, відшукати оптимальне рішення з точки зору бюджету.

Порядок прибирання після пожежі

На першому етапі прибирання після пожежі приміщення звільняється від бруду, сміття, обгорілих речей. Після очищення приміщення від сміття працівники компанії “333” приступають до клінінговим робіт. Використовуючи спеціальне обладнання і особливі хімічні засоби, від кіптяви очищають стелі, стіни, підлогу, всі поверхні. Клінінгова бригада не просто очищає забруднені поверхні, але і дезинфікує, обробляють спеціальними препаратами для усунення запаху гару. Якщо під час гасіння пожежі використовували воду, приміщення додатково просушують.
При усуненні наслідків пожежі в офісах і квартирах фахівці клінінгової компанії “333” проводять хімчистку меблів (у тому числі і м’якої), видаляють кіптяву з побутових приладів, офісної техніки. Після обробки спеціальним хімічним складом меблі, офісну та побутову техніку знову можна використовувати.
Порядок робіт:
1. Приїзд фахівця компанії на місце і складання плану заходів з прибирання
2. Усунення наслідків гасіння пожежі – збір води і пожежної піни
3. Першочергово, бригада фахівців здійснює винесення всіх меблів і предметів інтер’єру. Подальший огляд і відновлювальні роботи по ній будуть виконуватися, відповідно до складеного плану – зазвичай, в останню чергу.
4. Очищення всіх стін приміщення за допомогою апаратів високого тиску, спеціальної піни, жорстких щіток і губок.
5. Боротьба з  запахом гару. Проводиться із застосуванням спеціального приладу, що генерує туман із засобів на основі ензимів – спеціальних ферментів, що прискорюють обмінні реакції і є нешкідливими для живих істот і високо екологічними у використанні.
Професійне прибирання після пожежі – найбільш трудомістка і складна послуга, що надається клінінговими компаніями. Чим швидше нею скористатися, тим більша ймовірність отримати постраждале приміщення у вигляді, придатному для подальшого використання.
Довіривши прибирання після пожежі клінінговій компанії “333“, ви гарантовано отримаєте не просто чисте, а й безпечне приміщення.

 

×

Чищення більярдних столів

Чистка сукна більярдного столу з клінінговою компанією «333» – гарантія чистоти!

Стан більярдного столу скаже відвідувачеві багато про що.Заклади, що пропонують гру в більярд завжди повинні дбати про чистоту своїх столів. Адже кожного разу, замовляючи партію відвідувач бажає гарно провести час з друзями. А наявність будь-яких плям або інших забруднень можуть викликати у нього сумнівні думки про професіоналізм або репутації даного закладу.

чищення більярдних столівНавіть якщо Ви маєте в своєму будинку більярдний стіл і граєте партію зі своїми близькими або друзями, Вам все одно буде приємніше грати на чистому столі, а не з залишками їжі або напоїв з минулого разу.

Для того, щоб уникнути негативних емоцій гравців, необхідно стежити за чистотою столу і проводити регулярну його чистку. У разі, якщо плями або інші забруднення не вдається прибрати звичайним прибиранням, то необхідно звернутися до професіоналів.

Наші фахівці працюють з різними матеріалами меблів і з різними поверхнями. Тому кожен раз перед проведенням чистки, ми обов’язково проводимо діагностику і експертну оцінку стану предмета і ступеня його забруднення. В нашій команді працюють тільки професіонали в своїй області. І, отже, кому як не нам знати, що чистка поверхні більярдного столу – ювелірна робота, оскільки покриття сукна досить специфічний і, при неправильній обробці, може зіпсуватися.

Тому ми використовуємо тільки ті хімічні засоби і професійне обладнання, яке не зашкодить при чищенні поверхні більярдного столу, а зробить його чистим, оновленим і воно знову набуде привабливого вигляду.

Як почистити більярдний стіл?
Що Ви отримаєте, замовивши чистку більярдного столу у клінінгової компанії «333»:
1. Чисте, посвіжіло сукно без жодного натяку на пил;
2. Повне видалення слідів від точок крейди. Ми не будемо втирати крейдяні пил в сукно – ми повністю приберемо його.
3. Відсутність будь-яких неприємних запахів. Сукно дуже швидко насичується неприємні запахи тютюну, їжі. Ми – ще швидше позбавляємо від них.
4. Зникнення стійких плям. Вмілим клінерам нашої компанії під силу все: плями крові, вина, жиру.

Хімчистка більярдного столу з виїздом фахівців
Трапляється, таке, що в силу різних обставин (брак вільного часу, екстрених ситуацій та ін.) Необхідно терміново провести хімчистку більярдного столу на місці. До таких ситуацій ми завжди готові і приїдемо до необхідного місця і призначений час. Наші фахівці візьмуть всі необхідні чистячі і миючі засоби і приїдуть до вас додому, офіс або ваш заклад і зроблять професійну чистку за кілька годин. Вам не потрібно буде ні про що турбуватися.
Наша команда виведе всі присутні плями, проведе повну хімчистку всього столу, просушить його і обробить спеціальним розчином, який буде перешкоджати всмоктуванню нових плям і додасть столу привабливого вигляду.

Компанія «333» приймає цей виклик і пропонує професійне чищення більярдних столів делікатними, але надефективними засобами провідних європейських виробників хімії та сучасним обладнанням.

Нашими послугами можуть скористатись як приватні любителя більярду, отримавши послуги чищення більярдних столів на дому, так і власники більярдних клубів та більярдних зон у готелях. Ми з задоволенням працюємо зі всіма кліентами, отримуючи високі оцінки своєї роботи і добрі рекомендації.

Для зв’язку з нами ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефону або залишити форму зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з вами і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

×

Очищення промислових цистерн

Очищення цистерн

клінінгова компанія “333”  надає приватним особам, а також комерційним і промисловим організаціям комплекс спеціалізованих послуг з хімічного очищення та миття промислового, технологічного обладнання, зокрема, міксерів, ємностей, цистерн, і ін. Простіше кажучи – ми проводимо мийку надвисоким тиском різних резервуарів, техніки і іншого. Технологія гідродинамічної обробки гарантує високу якість робіт, відмінну продуктивність і виключає можливі пошкодження поверхні.
Переваги клінінгової компанії «333»
У роботі ми використовуємо новітні технології та сучасне високопродуктивне обладнання. Наш персонал пройшов відповідне навчання і має високу кваліфікацію. Завдяки відмінному технічному оснащенню ми можемо якісно і швидко обробити цистерни будь-якого обсягу. Наші фахівці мають великий досвід в підготовці об’єктів до вогненебезпечних робіт і зміні виду вантажу продукту.

Гнучка цінова політика
Цінова політика нашої компанії досить гнучка. Підсумкова вартість робіт залежить від багатьох факторів, включаючи обсяг робіт, ступінь забрудненості об’єкта і т.д. Так, хімічне очищення промислового обладнання проводиться швидше і може обійтися набагато дешевше, ніж, наприклад, капітальна мийка харчового обладнання працюючого ресторану від жирових і грязьових нашарувань.очищення промислових цистерн

Наші послуги з очищення ємностей і обладнання

1. Мийка резервуарів, цистерн, контейнерів чистою водою або із застосуванням спеціальних засобів, що прискорюють розчинення без пошкодження поверхні. Досвідчені фахівці при необхідності забезпечать не тільки очищення ємностей і резервуарів класу «А», а й зняття захисного або декоративного покриття;

2. Промивання систем охолодження, вентиляції та кондиціонування, а також труб різного призначення без розбору комплексу і порушення цілісності системи.

3. Очищення промислового обладнання будь-якого типу від харчових, хімічних, технологічних нашарувань, відкладень з можливістю застосування тонкої настройки.

4. У тому числі опалювального (санація трубчастих теплообмінників), холодильного (промивка чилера, компресорів та іншого), спеціалізованого (мийка міксерів, автоклавів та інших великих об’єктів автоцистерн) та інших;

5. Хімічне очищення обладнання із застосуванням миючих або дезінфікуючих розчинів. Застосовується для сушильних, коптильних, фарбувальних і інших камер, харчових автоємкостей, виробничих форм і інших елементів виробничого процесу.

6. Очищення технологічного устаткування вузької спеціалізації: реактори, парові котли та багато іншого.

Наша компанія пропонує професійне очищення цистерн, резервуарів та ємностей. Для виконання цієї нелегкої задачі наші  спеціалісти використовують апарати високого тиску, хімію провідних європейських виробників.

Використання апарату високого тиску при очищенні зовнішньої і внутрішньої поверхні різноманітних ємностей має рід переваг:

1.поєднання ефективності очищення зі швидкістю очищення. Струмінь води під великим тиском руйнує налиплі шари жиру та бруду з поверхні ємності;

2..гідродинамічне очищення цистерн доволі безпечне та екологічне. Для такого очищення не треба особливих попередніх приготувань

Чим чистіші промислові цистерни та інші ємності, тим менше відходів, менша вага і вище прибуток компанії – замовника клінінгу промислового обладнання, тому ПП «333» стане корисною для Вашого бізнесу.

×

Передзвоніть мені!

×

×