(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Висотне миття (промальпінізм)

Миття вікон альпіністами є єдиним правильним рішенням по ряду причин:

  1. Вікна розташовані на висоті, мають велику площу скління і конструктивно не відкриваються;
  2. Вікна можна відкривати і помити без особливих зусиль зсередини, але через висоту поверху багато мешканців квартир і працівники офісів просто побоюються це робити;
  3. Засклені поверхні, які необхідно помити всередині будівлі, розташовані на значній висоті.

У всіх перерахованих вище випадках, навіть коли є можливість помити вінка зсередини, ми рекомендуємо скористуватися послугами спеціалістів нашої клінінгової компанії «333», які мають великий досвід миття вікон та фасадів на висоті.
Як відбувається мийка вікон промисловими альпіністами

Послуги висотників (промислових альпіністів), як правило, мають попит в тих місцях, де з різних причин неможливо використовувати будь-які механізми та техніку. Або ж їх застосування або установка пов’язанні з певними труднощами. Основне спорядження промислових альпіністів – це компактне оснащення для альпінізму, включаючи мотузки та канати, а також переносний набір для миття шибок.

Переваги миття вікон альпіністами клінінгової компанії «333» розглянемо нижче:

  1. Миття вікон на висоті без застосування спеціальної техніки обходиться замовникові дешевше, ніж при використанні підіймальних механізмів;
  2. Повна безпека робіт, які проводяться на висоті, гарантується досвідом і професіоналізмом альпіністів;
  3. Висока якість миття вікон. Скло миють вручну із застосуванням високоефективних мийних засобів. При цьому альпініст може дістатися до самих важкодоступних ділянок;
  4. Оперативність та швидкість мийки. Адже промислові альпіністи мають високу мобільність та можуть «переміщатися» по всій площі заскленого фасаду.

 

Ціни на висотні роботи (промисловий альпінізм) від 25 грн за м2

 

Алгоритм виконання мийки вікон промисловими альпіністами:

Перший етап – захищається територія (прилегла до стіни площа), над якою розташовані вікна. Альпіністи виробляють спуск до вікон, які потрібно вимити.

З поверхні скла скребком або спеціальними засобами видаляються різні забруднення, засохлий пташиний послід, будівельна штукатурка, фарба, і т.п. Вручну здійснюється миття вікон – попередньо наноситься миюча речовина, яка потім видаляється губкою. У деяких випадках (при великих площах скління) допускається використання спеціальних апаратів для мийки під високим тиском.

На завершення вода з поверхні вікон стягується за допомогою особливих гумових стяжок. Щоб не допускати появи розводів і надати особливого блиску віконним поверхням, промислові альпіністи застосовують спеціальні професійні миючі розчини ти склоочисники.

промисловий альпінізм

Особливості миття промисловими альпіністами вітражів і скляних фасадів

Сьогодні все більш зустрічається будівель, що мають суцільний скляний фасад. Саме такі об’єкти найбільш потребують послуги миття вікон альпіністами на висоті. У своїй переважній більшості конструкції скляних фасадів та вітражів не мають вікон, що відкриваються, тому помити їх можна тільки з боку вулиці. Як правило, в цих випадках миття вікон альпіністами, ціна набагато вигідніша, ніж залучення для цих робіт спецтехніки. Наймання промислових альпіністів вигвдно не тільки через їх оперативну та якісну роботу з миття скляних фасадів та вітражів, але й через те, що вони досить мобільні і можуть працювати навіть у самих важкодоступних місцях, що часом неможливо зробити за допомогою вишки або автопідйомника.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×