(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Висотні роботи

 

Чиста і доглянута будівля – це візитівка Вашої нерухомості і, відповідно, Вашого бізнесу. Використання послуг професійної компанії з обслуговування нерухомості дозволить не тільки підтримувати охайний зовнішній вигляд торгового чи офісного центру, готелю тощо, а й буде вагомим внеском у скарбничку доброї репутації і престижності закладу.

Одним з провідних напрямів роботи компанії «333» є професійне виконання висотних робіт: миття вікон та фасадів, чищення куполів, димарів, маркізів, чищення дахів і карнизів від льоду та снігу, засклення вікон.

Перед початком робіт на об’єкт виїжджає наш спеціаліст, який оцінює обсяг та складність роботи, висоту, конфігурацію будівлі та інші фактори. В залежності від його висновків компанія вирішує, яку технологію Вам запропонувати: промисловий альпінізм чи використання спецтехніки.  Але незалежно від способу виконання робіт Ви можете бути впевнені: наші мийники застосовуватимуть сучасне обладнання та висококласну хімію топових світових брендів – Karcher, Ecolab, Kiehl.

Ми проводимо роботи на будь-яких об’єктах у Львові і по всій Західній Україні, та маємо можливість обслуговувати великі площі, з одночасним виведенням на об’єкт до 50 працівників.

А якщо у наших замовників з’являються нестандартні об’єкти або проблеми в догляді за будівлею, ми маємо можливість отримати консультації у провідних європейських та американських фахівців та запропонувати нестандартні, проте ефективні рішення. Обираючи компанію «333» для обслуговування Вашої нерухомості, Ви гарантовано отримуєте високу якість робіт та доглянуту, сяючу чистотою будівлю.

Ознайомтесь з переліком видів робіт нижче, або замовте висотні роботи прямо зараз

Завантажити прайс

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Висотне миття (промальпінізм)

Миття вікон альпіністами є єдиним правильним рішенням по ряду причин:

  1. Вікна розташовані на висоті, мають велику площу скління і конструктивно не відкриваються;
  2. Вікна можна відкривати і помити без особливих зусиль зсередини, але через висоту поверху багато мешканців квартир і працівники офісів просто побоюються це робити;
  3. Засклені поверхні, які необхідно помити всередині будівлі, розташовані на значній висоті.

У всіх перерахованих вище випадках, навіть коли є можливість помити вінка зсередини, ми рекомендуємо скористуватися послугами спеціалістів нашої клінінгової компанії «333», які мають великий досвід миття вікон та фасадів на висоті.
Як відбувається мийка вікон промисловими альпіністами

Послуги висотників (промислових альпіністів), як правило, мають попит в тих місцях, де з різних причин неможливо використовувати будь-які механізми та техніку. Або ж їх застосування або установка пов’язанні з певними труднощами. Основне спорядження промислових альпіністів – це компактне оснащення для альпінізму, включаючи мотузки та канати, а також переносний набір для миття шибок.

Переваги миття вікон альпіністами клінінгової компанії «333» розглянемо нижче:

  1. Миття вікон на висоті без застосування спеціальної техніки обходиться замовникові дешевше, ніж при використанні підіймальних механізмів;
  2. Повна безпека робіт, які проводяться на висоті, гарантується досвідом і професіоналізмом альпіністів;
  3. Висока якість миття вікон. Скло миють вручну із застосуванням високоефективних мийних засобів. При цьому альпініст може дістатися до самих важкодоступних ділянок;
  4. Оперативність та швидкість мийки. Адже промислові альпіністи мають високу мобільність та можуть «переміщатися» по всій площі заскленого фасаду.

 

Ціни на висотні роботи (промисловий альпінізм) від 25 грн за м2

 

Алгоритм виконання мийки вікон промисловими альпіністами:

Перший етап – захищається територія (прилегла до стіни площа), над якою розташовані вікна. Альпіністи виробляють спуск до вікон, які потрібно вимити.

З поверхні скла скребком або спеціальними засобами видаляються різні забруднення, засохлий пташиний послід, будівельна штукатурка, фарба, і т.п. Вручну здійснюється миття вікон – попередньо наноситься миюча речовина, яка потім видаляється губкою. У деяких випадках (при великих площах скління) допускається використання спеціальних апаратів для мийки під високим тиском.

На завершення вода з поверхні вікон стягується за допомогою особливих гумових стяжок. Щоб не допускати появи розводів і надати особливого блиску віконним поверхням, промислові альпіністи застосовують спеціальні професійні миючі розчини ти склоочисники.

промисловий альпінізм

Особливості миття промисловими альпіністами вітражів і скляних фасадів

Сьогодні все більш зустрічається будівель, що мають суцільний скляний фасад. Саме такі об’єкти найбільш потребують послуги миття вікон альпіністами на висоті. У своїй переважній більшості конструкції скляних фасадів та вітражів не мають вікон, що відкриваються, тому помити їх можна тільки з боку вулиці. Як правило, в цих випадках миття вікон альпіністами, ціна набагато вигідніша, ніж залучення для цих робіт спецтехніки. Наймання промислових альпіністів вигвдно не тільки через їх оперативну та якісну роботу з миття скляних фасадів та вітражів, але й через те, що вони досить мобільні і можуть працювати навіть у самих важкодоступних місцях, що часом неможливо зробити за допомогою вишки або автопідйомника.

 

×

Роботи зі спецтехнікою

Міська метушня, постійний рух автотранспорту і продукти відходів діючих підприємств утворюють величезні шари пилу, які повільно осідають на фасадах і вікнах висотних будівель. Вимити вікна зсередини – не складає труднощів. Інша справа – фасади будівель і зовнішня сторона вікон, зливи та відкоси. Намагатися самостійно дотягнутися до найвіддаленіших куточків занадто небезпечно. Імовірність падіння велика. Можна спробувати знайти альтернативний вихід – придбати довгі швабри та щітки для миття вікон. Але при такому способі вирішення проблеми часто страждає якість чистоти, залишаються розводи та відблиски. Допустити подібне не можна, адже зовнішній вигляд і вигляд будівлі це його візитна картка. Це особливо важливо, якщо це дорогий елітний готель або бізнес-центр або інше велике підприємство. роботи зі спецтехнікоюОтримати чисті вікна і фасади можна шляхом виклику команди професіоналів клінінгової компанії «333»,  які за допомогою автовишки відмиють фасад Вашої будівлі. Миття за допомогою автовишки відрізняється відмінною висотою підйому стріли, мобільністю і підвищеним рівнем безпеки. Щоб отримати чисті фасади, варто скористатися послугами нашої компанії, оформивши своє замовлення.

 

Ціна на миття за допомогою спецтехніки залежить від складності і тривалості робіт


Миття вікон, вітрин та фасадів за допомогою автовишки
У парку спецтехніки клінінгової компанії «333» присутній, в тому числі, і автовишка. Вона незамінна для мийки вікон, вітрин або фасадів. Особливо великий потенціал автовишки для клінінгу історичних і сучасних будівель, що мають досить велику висоту: багатоквартирних будинків, промислових підприємств, торговельних і бізнес-центрів, готелів, пам’яток архітектури.
За допомогою автовишки можна домогтися більш ефективної мийки вікон. Це особливо зручно для клінінгу в важкодоступних місцях.
Особливості миття вікон і фасадів за допомогою автовишки
Використання автовишки дає значні переваги в порівнянні з промисловим альпінізмом, де співробітник спускається з даху будівлі за допомогою спеціального спорядження. Так, автовишка дозволяє змінити воду для миття в будь-який момент чистки або замінити пошкоджений інвентар.
Автовишка з гідравлічним підйомником має також спеціальну платформу, на якій можуть вільно розміститися двоє осіб. Також тут достатньо місця для різноманітного інвентарю і необхідних ємностей і засобів. Таким чином, маючи під рукою всі необхідні засоби, фахівець може чергувати і комбінувати їх в процесі збирання – в залежності від характеру забруднень і типу матеріалів. Наприклад, спеціалізовані засоби для скла, металевих поверхонь, пластику, дерева, цегли, бетону.
Регульована висота підйомника дозволяє зупиняти платформу строго на потрібному рівні для найбільш зручного чищення. При цьому, при миття вітрин автовишка може вільно переміщатися уздовж будівлі – як по горизонталі, так і по вертикалі. Це робить процес миття максимально комфортним. Шляхом огороджувальних перил забезпечується оптимальний рівень безпеки при роботі на великій висоті.

Проведення висотних клінінгових робіт – миття вікон, кондиционерів, чистка та догляд за фасадами тощо іноді потребує залучення спеціальної техніки. Якщо, наприклад, немає можливості належним чином і безпечно для людей закріпити альпіністське обладнання на будівлі, на допомогу приходить автовишка.

В компанії «333» вибір технології миття і чищення на висоті завжди визначається на підставі висновків кваліфікованих спеціалістів після детального огляду об’єкта, і завжди – на користь клієнта. Якщо без залучення автовишки все ж не обійтись, ми запропонуємо Вам вигідні умови і забезпечимо максимально оперативне виконання робіт для економії Вашого бюджету.

 

×

Миття вікон

Одне з не улюблених багатьма господинями заняття, яке забирає багато часу і сил, а результати праці, як правило, радують недовго – це миття вікон … Даний захід є одним з найбільш проблематичних і трудомістких процесів, особливо якщо потрібно помити вікна на висоті, і найкращий спосіб впоратися з цим завданням – це довірити її виконання фахівцям клінінгової компанії «333»
Що входить в миття вікон?
1. миття підвіконь і віконних рам, ретельне протирання тканиною, видалення з них пилу і бруду;
2. очищення скла від сильно виражених забруднень спеціальним металевим скребком;
3. нанесення мийного розчину за допомогою розпилювача на скло, за допомогою якого обробляють забруднені поверхні губкою, щіткою або ін. інструментом;
4. видалення гумовим згоном залишків вологи і миючого розчину.
миття віконУ кожному будинку, в якому працюють або проживають люди, є вікна, і ні для кого не секрет, що саме вони найбільше забруднюються, точніше сказати, на них найбільше видно всілякі забруднення. Крім того, що забруднені вікна негативно впливають на естетичний вигляд приміщення, всілякі забруднення перешкоджають вільному попаданню сонячного світла всередину кімнати. Саме тому дуже важливо стежити за станом скляної поверхні вікон і регулярно очищати її.
Звичайно ж, помити вікно людина може і самостійно, але варто розуміти, що процес це не тільки кропіткий, але і дуже складний. Найбільше труднощів можуть викликати розводи, які залишаються на склі після миття, оскільки від них дуже складно позбутися. Але для наших фахівців ця робота звична і тому вони якісно з нею справляються.
Від чого залежить ціна на миття вікон у квартирі?
Наші фахівці здатні прийти на допомогу незалежно від пори року, тобто очистити вікна з нашою допомогою можна навіть взимку. У нас не тільки є всі необхідні пристосування для виконання цього процесу, ми також використовуємо спеціальні миючі засоби, які здатні якісно очистити поверхню навіть в морозну погоду. Але, звертаючись до нас, варто врахувати, що на вартість послуг з миття вікон впливає кілька чинників, зокрема:
1. тип вікна і його будова;
2. поверховість розташування вікна;
3. рівень забруднення вікна;
4. кількість вікон і їх розмір.
Крім цього враховується, саме забруднення скла, оскільки миття вікон, наприклад, після виконання ремонту, займає набагато більше часу і сил, інтенсивності та складності забруднення. Дізнатися точну вартість виконання робіт, можна тільки після того, як фахівець прибуде на місце, і ознайомиться з масштабом робіт. Після цього клієнту озвучується повна вартість надання послуг, і він вирішує, чи підходить вона йому чи ні.

Ціна на миття вікон від 10 грн/м2

Як відбувається миття вікон?миття вікон
Фахівці нашої фірми дуже відповідально підходять до виконання кожного замовлення, завдяки цьому ми можемо гарантувати ретельне миття будь-яких вікон. Очищення вікон полягає не тільки в миття скла, оскільки для того щоб вікно виглядало доглянутим, воно повинно бути вимито повністю. Виконуючи миття вікон, наші фахівці очищають скла як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку, вимивають рами, підвіконня, відкоси та навіть віконну фурнітуру. Тобто, скориставшись нашими послугами, в результаті ви отримаєте чисте і доглянуте вікно, яке завдяки використанню спеціальних пристосувань залишатиметься таким максимально довго.
Виїзд бригади для миття вікон і скління офісу, квартири, будинку, котеджу можливий вже на наступний день після звернення в клінінгову компанію «333».
Крім очищення вікон, наша компанія дає можливість скористатися додатковими послугами, а зокрема мийкою москітних сіток, жалюзі і ролет.
Ми повернемо вашим віконець блиск, чистоту і прозорість, а разом з тим і гарний настрій!

 

×

Миття фасадів

Існують численні розрахунки, які підтверджують, що регулярне миття фасадів дозволяє заощадити значні фінансові кошти на ремонті – набагато дешевше помити фасад, ніж перефарбовувати його. Особливо, це стосується будівель, розташованих уздовж великих магістралей. Мити фасади таких будівель доводиться значно частіше, але і зовнішній вигляд стає більш привабливим.
Найчастіше миття фасадів альпіністами виконується в офісах великих компаній, бізнес-центрах, готелях і ресторанах. В даний час стає звичайною практикою помити фасад альпіністами перед продажем будівлі або здачею в оренду.
Вибір промислових альпіністів в якості виконавців теж цілком очевидний. Професійні висотники клінінгової компанії «333» в короткий термін і абсолютно безпечно піднімуться навіть у важкодоступні місця, використовуючи методи мотузкового доступу.
Існує кілька способів чищення фасадів альпіністами. Вибір технології, по якій буде проводиться миття фасаду, залежить від матеріалу облицювання і конструктивних особливостей будівлі.миття фасаду
Скільки коштує помити фасад?
Ціна на миття фасаду формується з двох складових – вартість послуг промислових альпіністів і вартість хімічних засобів для очищення фасаду. Очищувач для фасаду вибирається виходячи з особливостей матеріалу стін (гладкий, пористий і т.д.), Характеру і інтенсивності забруднень і ще деяких факторів. У свою чергу послуги промислових альпіністів оцінюються, відштовхуючись від трудовитрат, необхідних для виконання робіт з миття конкретного фасаду. Наприклад, досить часто виникає необхідність наносити миючий засіб не один раз, а кілька, або обробляти поверхню, що очищається абразивними щітками вручну, що неминуче збільшує вартість миття фасаду.

Ціна на миття фасаду від 15 грн/м2

Миття фасадів альпіністами
Якщо площа поверхні не велика, такий фасад можна помити тим же чином, що і звичайні вікна, тобто за допомогою шубки і стяжки. Однак, коли потрібно провести чистку фасаду великої площі – використовують метод безперервної подачі води. Суть його полягає в тому, що у кожного промислового альпініста є індивідуальний шланг з проточною водою, а засіб для очищення фасаду наноситься з розпилювача.
Миття фасадів промисловими альпіністами виконується і перед проведенням косметичного ремонту будівель. При необхідності, перед початком робіт промислові альпіністи проводять ручне очищення фасаду від відшарувань фарби, цементу, герметика та інших складних післябудівельних забруднень.
Вибір хімічних засобів для миття фасадів залежить від типу і інтенсивності забруднень. В силу того, що промислові альпіністи використовують в своєму арсеналі страхувальні альпіністські обв’язки і мотузки з різних різновидів пластика, існують жорсткі обмеження на використання агресивної хімії. У разі необхідності, очищення фасаду концентрованими засобами виконується з автовишки.
У більшості випадків миття фасадів альпіністами проводиться слабо-лужними сполуками, безпечними для всіх типів фасадного облицювання.
При митті фасаду верхолазами витрачається досить велика кількість води. Необхідно організувати подачу проточної води на покрівлю будівлі..
Додатково, після миття фасаду, металеві елементи (шпилі, флюгери, літери) натираються полірувальними складами.
Миття фасадів альпіністами переважно проводиться в теплу пору року. Після миття фасаду потрібно помити вікна – для цього так само будуть потрібні послуги промислових альпіністів.
Миття фасаду апаратом високого тиску
Цегляні, оштукатурені або облицьовані природним нешліфованим каменем фасади миють апаратом високого тиску. Зазвичай, сам апарат встановлюється на покрівлі будинку, і промислові альпіністи, використовуючи подовжені шланги високого тиску, миють фасад. У рідкісних випадках, коли немає шлангів необхідної довжини, промислові альпіністи підвішують апарат високого тиску на окрему мотузку, і таким чином виконують миття фасаду. Всупереч поширеній думці, витрата води при митті фасаду апаратом високого тиску значно менше, ніж при митті з садового шланга.
Слід зазначити, що в професійних моделях апаратів високого тиску, є спеціальний резервуар для хімічного засобу. При митті фасаду миючий засіб автоматично подається в шланг. Миття фасадів альпіністами з застосуванням апаратів високого тиску – ефективний спосіб підтримувати зовнішній вигляд Вашого будинку на високому рівні.
Для миття фасадів облицьованих алюкобонд, керамогранітом, склом та іншими гладкими матеріалами верхолази застосовують інші методи.
Точна ціна на миття фасаду може бути визначена тільки після огляду. Запросіть фахівця клінінгової компанії «333» на об’єкт робіт, і ми безкоштовно оцінимо вартість робіт.

 

×

Чищення димарів і куполів

Невід’ємною частиною сучасної архітектури є скляні куполи. Вони прикрашають багато будинків великих міст, зокрема великих торгових центрів.
Дах у формі скляного купола не тільки має чудовий вигляд, але і дозволяє просто залити світлом приміщення. У зв’язку з особливою формою і структурою скляних куполів, незалежно від їх виду (пірамідальних, конусоподібних, сферичних і т.д.), вони вимагають більш ретельного догляду, ніж решта дах. На рамах куполів накопичується пил, а в зимові місяці регулярне очищення купола від снігу з метою запобігання обваленню конструкції просто необхідна. Кришталево чистий купол, пропускає більше світла і справляє краще естетичне враження.
Миття бізнес центрів та інших великих будівель, зокрема скляних куполів їх дахів – складний процес, що вимагає залучення професіоналів. Така робота передбачає обережність і по відношенню до купола і по відношенню працівників до своєї безпеки (як і інші висотні роботи, подібний процес пов’язаний з ризиком). Чистка купола повинна враховувати особливості його будови та тип використаних в його створенні матеріалів, нехай не лишає після себе розлучень. Важливо проводити мийку з двох сторін – зовні (ліквідація пилу, бруду, слідів кислотних дощів) і зсередини (також прибирання пилу, тютюнових слідів і подібних забруднень).чищення куполів
Зазвичай під «скляним» мається на увазі будь-який прозорий купол, але він може бути виготовлений із пластику або іншого матеріалу. Миття скляних або інших декоративних куполів здійснюється промисловими альпіністами. Вони забезпечені всіма необхідними інструментами, що просто необхідно в роботі з крихкими скляними ділянками без пошкодження купола або прилеглих ділянок фасаду і даху будівлі. Також фахівці клінінгової компанії «333» визначають, якими розчинами і методами чищення (сухого, вологого, із застосуванням яких засобів для чищення) слід користуватися в кожному конкретному випадку. Важливо, щоб фахівець не тільки мав досвід роботи в сфері клінінгу, але і мав навички в сфері альпінізму. Адже помилки в роботі на такій висоті можуть обернутися не тільки дорогим ремонтом даху, але і загрозою життю людини.

Скільки коштує помити купол?
Ціна на куполів формується з двох складових – вартість послуг промислових альпіністів і вартість хімічних засобів для очищення. Очищувач для куполу вибирається виходячи з особливостей матеріалу стін (гладкий, пористий і т. Д.), Характеру і інтенсивності забруднень і ще деяких факторів. У свою чергу послуги промислових альпіністів оцінюються, відштовхуючись від трудовитрат, необхідних для виконання робіт з миття конкретного куполу.
При професійному чищенні клінінговою компанією «333» куполів використовуються технології схожі з вологою або сухою чисткою будь-яких інших поверхонь зі скла. Використовують поролонові і гумові губки, різні чистячі засоби і особливі інструменти, для якісної чистки поверхні під будь-яким кутом і в важкодоступних місцях. Адже саме в таких ділянках накопичуються поклади пилу. Рами куполів, виготовлені з натуральних матеріалів, за бажанням замовника можна обробити протигрибковими і проти пліснявими засобами.
Наша компанія пропонує всім власникам та орендарям будівель доступні за ціною і бездоганні за якістю послуги з чищення скляних куполів і подібних споруд незалежно від висоти і типу будинку. Своєчасний виклик наших фахівців дозволить вам не тільки зберегти чистоту і прозорість купола, але і продовжити термін його експлуатації, скоротити ступінь зносу і забезпечити незмінно респектабельний, стильний і елегантний вигляд вашого будинку.

За допомогою професійних промислових альпіністів,  або з залученням автовишок компанія «333» вирішує проблему чищення куполів з різних матеріалів – від скла до різних чутливих до хімії металевих покриттів, на будівлях будь-якого типу. Крім власне чищення і миття куполу ми також обробляємо поверхні спеціальними засобами, які дозволяють довше зберігати його чистоту і блиск.

Багато хто знає відомий пам’ятник сажотрусу у Львові. Не дивлячись на плин часу, послуги чищення димарів є актуальними для багатьох як старовинних, так і нових будівель у Львові та інших містах західної України.

Прогрес не стоїть на місці, тому компанія «333» не запропонує для чищення Вашого димохіду звичайного сажотруса. Наші спеціалісти з чищення димарів «озброєні» спеціальними пилососами для вибухонебезпечної сажі, використовують як механічні, так і хімічні засоби для позбавлення від засмічення труб Вашого будинку, готелю з коминами, бані або сауни тощо.

 

×

Передзвоніть мені!

×

×