(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Хімчистка ковроліну

[:ua]

Чому замовляти хімчистку ковроліну потрібно в клінінгової компанії “333
Брудний ковролін не тільки псує загальне враження від інтер’єру, але і цілком може стати носієм хвороботворних бактерій і вірусів. Продезінфікувати його власними силами досить проблематично, потрібно повноцінний комплекс заходів для усунення забруднень, бактерій і пилу зі всієї структури покриття.
Звичайний побутовий порохотяг здатний видалити бруд і пил тільки з поверхні ковроліну. У більшості ж випадків потрібно ідеальна чистота. Фахівці клінінгової компанії допоможуть виконати прибирання в стислі терміни, гарантуючи чудовий результат. Наприклад, професійна хімчистка необхідна в громадських місцях з високою прохідністю, в приміщеннях з суцільним покриттям або в будинках і установах з маленькими дітьми.
Існує безліч причин замовити хімчистку ковроліну в клінінгової компанії “333“.
По-перше, це висока якість обробки і дезінфекції. Адже фахівці використовують дороге потужне обладнання та потужні хімічні препарати, які для особистого використання купувати просто недоцільно.
По-друге, співробітники організацій мають багаторічний досвід роботи з покриттями самого різного типу, тому можуть правильно підібрати відповідний засіб. При самостійному чищенні у вас є ризик пошкодити покриття або вивести плями не повністю.
Велике значення має швидкість виконання роботи. Якщо чистку ковроліну потрібно провести терміново, то краще довірити це питання професіоналам. Без досвіду і застосування спеціальних засобів, обробка забере у вас багато часу.хімчистка ковроліну
Крім того, замовити хімчистку набагато вигідніше, ніж купувати професійні хімічні препарати. Типи забруднень на одному покритті можуть бути абсолютно різні, може знадобитися кілька засобів. При особистому користуванні ви використовуєте їх всього пару раз, але при цьому їх покупка сильно вдарить по бюджету.

Ціна на хімчистку ковроліну від 15 грн/м2

Систематичне звернення до клінінгової компанії гарантує сяючу чистоту в приміщенні та позбавить вас від зайвого клопоту. Ковролін надовго збереже свої якості і презентабельний зовнішній вигляд, і вам не доведеться думати про придбання нового покриття.
Сьогодні ковролін виготовляють з вовни, нейлону, поліпропілену і поліестеру. Вибирати матеріал рекомендується в залежності від типу приміщення і інтенсивності навантажень. Але в будь-якому випадку за ковроліном необхідно ретельно доглядати.
Звичайно, з основними поверхневими забрудненнями впорається звичайний пилосос або вологе прибирання. Але якщо ви хочете забезпечити ідеальну чистоту, зберегти привабливий зовнішній вигляд і свіжість покриття, то необхідно систематично виконувати хімчистку ковроліну. Фахівці рекомендують робити її не рідше ніж 2-3 рази на рік, а в приміщеннях з високою прохідністю – щомісяця.
Професійна хімчистка ковроліну
Хоча ковролін – це довговічний матеріал високої якості, за ним необхідно правильно доглядати. Самостійна чистка, особливо із застосуванням великих зусиль, може призвести до пошкодження покриття.
Щоб уникнути небажаних наслідків, виробники рекомендують користуватися послугами клінінгових компаній і замовляти професійну чистку ковроліну.
Професійна хімчистка ковроліну дозволяє видалити до 95% забруднень, чудово бореться зі шкідливими мікроорганізмами. Її ефективність в кілька разів вище, ніж стандартна вологе прибирання своїми руками.
Фахівці клінінгової компанії “333” в своїй роботі використовують виключно професійні сильнодіючі хімічні препарати та сучасне обладнання від відомих світових виробників техніки. Поєднання перевірених засобів і методик догляду за ковроліном дозволяє домогтися відмінного результату. Наприклад, хімчистка – це єдиний спосіб видалити більшу частину забруднень, які підручними засобами виводяться.
Досвідчена команда клінерів з  «333» візьме на себе хімчистку короліну на будь-яких об’єктах. Хімчистка ковроліну відбувається в декілька етапів:
• очищення килиму від пилу за допомогою вакуумного пилососа (суха чистка);
• нанесення на поверхню плямо вивідних та чистячих засобів, які підходять саме для вашого ковроліну (волога чистка);
• чистка окремих сильно забруднених ділянок спеціальними інтенсивними засобами (включаючи видалення жуйки, воску, пластиліну тощо);
• вакуумна очистка килиму від миючих засобів екстрактором.
Професійність, оперативність, використання найсучасніших миючих і чистячих засобів та обладнання – це причини, з яких варто обрати нашу компанію.очищення килиму від пилу за допомогою вакуумного пилососу (суха чистка);

  • нанесення на поверхню плямовиводячих та чистячих засобів, які підходять саме для вашого ковроліну (волога чистка);
  • чистка окремих сильно забруднених ділянок спеціальними інтенсивними засобами (включаючи видалення жуйки, воску, пластиліну тощо);
  • вакуумна очистка килиму від миючих засобів екстрактором.

Професійність, оперативність, використання найсучасніших миючих і чистячих засобів та обладнання – це причини, з яких варто обрати нашу компанію.

 

[:en]

Ковролін — це універсальне килимове покриття, яке однаково вдало  зарекомендувало себе і у житлових приміщеннях, і у комерційний нерухомості: офісах, готелях, ресторанах і багатьох іншіх місцях. Саме на об’єктах комерційної нерухомості ковролін швидко запилюється, забруднюється, втрачає первісний привабливий вигляд. Але за  умови регулярного професійного чищення, зокрема хімчистки, ваш ковролін буде виглядати як новенький впродовж довгих років.

Звичайно ж, хімчистку ковроліну у квартирах і приватних будинках треба проводити не так часто, як у місцях масового перебування людей. Проте для підтримання чистоти Вашої оселі ми рекомендуємо звертатись за послугами професійної хімчистки не рідше разу на рік (а за наявності дітей і тварин в домі – 2 разів на рік).

Досвідчена команда клінерів з ПП «333» візьме на себе химчистку короліну на будь-яких об’єктах. Хімчистка ковроліну відбувається в декілька етапів:

  • очищення килиму від пилу за допомогою вакуумного пилососу (суха чистка);
  • нанесення на поверхню плямовиводячих та чистячих засобів, які підходять саме для вашого ковроліну (волога чистка);
  • чистка окремих сильно забруднених ділянок спеціальними інтенсивними засобами (включаючи видалення жуйки, воску, пластиліну тощо);
  • вакуумна очистка килиму від миючих засобів екстрактором.

Професійність, оперативність, використання найсучасніших миючих і чистячих засобів та обладнання – це причини, з яких варто обрати нашу компанію.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×