(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Хімчистка матраців

[:ua]

Хімчистка матраців – запорука Вашого здоров’я
Матраци потребують догляду як і інші м’які меблі. Якщо постільну білизну ми перемо регулярно, то про чищення матраців часто забуваємо. Випадково розлите вино чи кава приносять відчуття дискомфорту та псують естетичний вигляд.
Проводячи регулярну хімчистку матраців – Ви продовжуєте термін його експлуатації, зберігаєте його охайний зовнішній вигляд, позбавляєтесь бактерій та мікроорганізмів, які можуть розвиватися всередині.
Хімчистка матраців, яку здійснюють спеціалісти ПП «333» проводиться професійним обладнанням і мийними засобами, які здатні усунути цю проблему. Замовивши цю послугу Ви без проблем позбавитися від небажаних плям та запахів на Ваших матрацах.
Людям, які схильні до алергії на пил, ми радимо проводити таку хімчистку 2 рази на рік.
Перед початком чистки наш спеціаліст проводить огляд матрацу, враховуючи тип поверхні та наповнювача, структуру та інші особливості та тільки після цього приступає до хімчистки.

Ціна за хімчистку одного спального місця 100 грн


хімчистка матраців

Переваги хімчистки матраців


1. індивідуальний підхід під час вибору типу робіт та миючих засобів;
2. використання професійних миючих засобів та обладнання;
3. антибактеріальна обробка;
4. вигідна ціна та знижка постійним клієнтам.
Зауважте, що самостійне чищення матраців, може призвести до того, що в майбутньому вивести деякі з плям, навіть, професійними засобами буде важко, тому довіряйте цю справу спеціалістам нашої компанії.

Етапи хімчистки ортопедичних матраців

1. вакуумна чистка професійним обладнанням. Видаляються сухі частинки бруду і пилу, внаслідок чого полегшується подальше очищення.
2. вибирається найбільш відповідний для даного виду тканини й інтенсивності забруднення хімічний розчин, який заправляється в екстрактор великої потужності.
3. матрац промивається за допомогою екстрактора, з форсунок якого під великим тиском розпилюється розчин.
4. проходить промивка вироби чистою водою й остаточна сушка.
Хімчистка дитячих матраців
Як би ми не мріяли, але, поки наші діти маленькі, вони не можуть прибирати за собою, і домашні тварини точно не будуть робити це! Видалимо плями та запах з усього, що має текстильну оббивку. Хімчистка дитячих матраців від сечі та інших жирних плям виконується нашою мобільною бригадою у зручний для Вас час.
1. запах сечі від домашнього вихованця;
2. запах сечі дитини;
3. прокурені дивани або матраци;
4. наслідки лежачого хворого;
5. наслідки нанесення інших хімічних речовин.
Оцініть якість наших послуг, замовивши хімчистку матраців просто зараз!

[:en]

Матраци потребують догляду  як і інші м’які меблі. Якщо постільну білизну ми перемо регулярно, то про чищення матраців часто забуваємо. Випадково розлите вино чи кава приносять відчуття дискомфорту та псують естетичний вигляд Ваших матраців.

Проводячи регулярну хімчистку матраців – Ви продовжуєте термін його експлуатації, зберігаєте його охайний зовнішній вигляд, позбавляєтесь бактерій та мікроорганізмів, які можуть розвиватися всередині матрацу.

Хімчистка матраців, яку здійснюють спеціалісти ПП 333 проводиться професійним обладнанням і миючими засобами, які здатні усунути  цю проблему. Замовивши  послугу хімчистки, Ви без проблем позбавитися від небажаних плям та запахів на Ваших матрацах.

Людям, які схильні до алергії на пил, ми радимо проводити таку хімчистку 2 рази на рік.

Перед початком чистки наш спеціаліст проводить огляд матрацу, враховуючи тип поверхні та наповнювача, структуру та інші особливості і тільки після цього  приступає до хімчистки.

Переваги хімчистки матраців спеціалістами ПП 333 :

  • індивідуальний підхід під час вибору типу робіт та миючих засобів;
  • використання професійних миючих засобів та обладнання;
  • антибактеріальна обробка;
  • вигідна ціна та знижка постійним клієнтам.

Зауважте, що самостійне чищення матраців, може призвести до того, що в майбутньому вивести деякі з плям, навіть, професійними засобами буде важко, тому довіряйте цю справу спеціалістам нашої компанії.

Оцініть якість наших послуг, замовивши хімчистку матраців просто зараз!  

 

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×