(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Хімчистка жалюзі

Хімчистка жалюзі жалюзі
У сучасному житті ;алюзі міцно зайняли місце звичайного сучасного атрибута для кожного офісу, будинку, квартири. Жалюзі додають приватності в нашу обстановку захищаючи від палючих променів сонця і небажаних поглядів.
В наші дні жалюзі набули масового поширення, це дійсно необхідний елемент практично будь-якого приміщення, але найнеприємніше в наявності жалюзі це, то, що вони дуже швидко брудняться. Це абсолютно логічно, адже влітку при відкритому вікні на жалюзі потрапляє дуже багато пилу і бруду з вулиці. А та обставина, що жалюзі знаходяться на самому видному місці, в будь-якому приміщенні, роблять брудні жалюзі справжньою трагедією.
Також дуже багато залежить від самого матеріалу жалюзі, на побутовому рівні найлегше піддаються чищення жалюзі, виготовлені з пластику, або метала. Такі жалюзі дуже легко чистяться досить протирати вологою ганчіркою або щіткою.
хімчистка жалюзіЖалюзі, матеріал яких дерево або інший однорідний матеріал також досить легко піддаються чистці, що дуже важливо для чищення жалюзі немає потреби знімати жалюзі зі стіни можна обійтися звичайним пилососом або миючим.
Метод очищення жалюзі з склотканини. Для таких жалюзі ідеально підходить будь-який сухий спосіб чистки жалюзі. Для тканинних жалюзі потрібен особливий підхід – дбайливий це хімчистка жалюзі.
Наша клінінгова компанія «333» пропонує повний спектр очищення жалюзі з різних матеріалів від сухого чищення до глибокої хімчистки жалюзі.
В ході робіт з хімчистки жалюзі – ми робимо очищення від різних забруднень – плями від рук, плями від різних барвників, сигаретного диму, жирної їжі, а також особливо стійкі плями.
Навіщо потрібна хімчистка жалюзі?
Практично всі жалюзі, які зараз представлені, виготовлені з крихкого і ніжного матеріалу, тому вплив на жалюзі механічними методами абсолютно неприпустимо. І в більшості випадків залишається тільки ніжна (дбайлива) чистка жалюзі.
Зазвичай підходять: обробка гарячою парою, хімчистка жалюзі, дбайлива чистка.
Тільки такі методи очищення жалюзі дозволяють не пошкодити крихку структуру жалюзі і матеріалу.
Увага! Не рекомендується використання пральної машини для чищення жалюзі з тканини.
Ми Вам настійно рекомендуємо не проводити експериментів, заощадити свій час, нерви, гроші і звернеться за послугами хімчистки жалюзі в професійну компанію, для якої хімчистка жалюзі це регулярна робота.
Ми володіємо великом досвідом роботи в хімчистці жалюзі. У хімчистці жалюзі ми застосовуємо різні технології обробки з застосуванням різного професійного обладнання, яке дозволяє провести обробку сухим або вологим екстрактивних способом, а також обробка гарячою парою – що також підходить ля дезінфекції.
Способи хімчистки жалюзі
У більшості випадків жалюзі з горизонтальною конструкцією ми застосовуємо спосіб чистки за допомогою спеціального миючого розчину, в поєднанні з методами парогенераціі.
Секрет цього способу в тому, що активна хімічна речовина, в розчині взаємодіючи з гарячою парою під тиск подається на поверхню хімчистки жалюзі. Такий метод ефективно усуває застарілі плями і забруднення.
Практично всі способи хімчистки, які ми застосовуємо, відбуваються в ідеальному поєднанні хімічного і теплового впливу.
Ця технологія в хімчистці жалюзі дозволяє, максимально дбайливо підійти до питання очисти жалюзі.
Всі чистячі і миючі засоби сертифіковані і безпечні як для людини так і для тварин, вони не залишають слідів на жалюзі не мають запаху, і повністю видаляються спеціальним екстрактом по завершенні обробки жалюзі.

Ми пропонуємо Вам професійну хімчистку жалюзі з різних матеріалів – сумішевих, натуральних, штучних (синтетичних). Після огляду ми визначаємо оптимальний спосіб хімчистки волога хімчистка або суха хімчистка.
Чому довірити хімчистку жалюзі саме нам?
1. хімчистка жалюзі це складна робота, яка вимагає досвіду;
2. для якісної хімчистки жалюзі потрібно багато спеціалізованого обладнання
3.. Ми приділяємо особливу увагу професіоналізму, навчанню наших співробітників
Наша компанія надає послуги хімчистки жалюзі під час прибирання Вашого об’єкту. У той час, як клінінгова бригада буде наводити лад у приміщенні, спеціально навчені працівники сектору хімчистки дбайливо і якісно повернуть Вашим жалюзі чистоту і первісний вигляд.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×