(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Чистка басейнів

Обслуговування басейнів
Плавання – одні з кращих способів розслабитися і зняти стрес. Більшість людей звертаються для цього в спеціалізовані установи, але звичайно зручніше встановити басейн прямо вдома або на дачі. Основною запорукою комфортного купання є чиста вода. Для того, щоб вода довше залишалася свіжою і придатною для купання рекомендується проводити чистку басейнів хімією.
Звичайно, можна ризикнути і самостійно провести всі роботи, але краще довірити обслуговування басейнів професіоналам! Клінінгова компанія «333» пропонує послуги з обслуговування та чищення басейнів вдома і на дачі у Львові та по західній Україні круглий рік і за доступними цінами. Професіоналами нашої компанії проводиться завжди повна і якісна чистка басейну. Хімія, яка додається в воду для знешкодження небезпечних мікроорганізмів, проходить всі мікробіологічні тести і є нешкідливою для людини.Чистка басейнів

Власники басейнів добре знають, як непросто підтримувати чистоту самого басейну та прилеглої до нього території. А від чистоти басейну напряму залежить здоров’я його відвідувачів та престиж Вашого закладу – спортивного центру, СПА-салону, сауни, готелю.

Догляд за басейном повинен мати комплексний характер. Ніякий, навіть найсучасніший фільтр, не в змозі протистояти розмноженню бактерій і появі нальоту на стінах та дні басейну у довгостроковій перспективі. Тому найкращий спосіб вирішення проблеми чистки басейну полягає в залученні спеціалістів.

До переліку даної послуги можна віднести:
1. чистка води;
2. фільтрація;
3. очищення фільтраційної системи;
4. хімічна обробка плавального середовища;
5. попередження появи водоростей.
Чистка басейну на дачі
На дачі зазвичай встановлюється декілька типів басейнів.
1. Стаціонарний. Виривається спеціальний котлован.
2. Каркасний. Встановлюється в будь-якому зручному місці. Досить його правильно зібрати і наповнити водою.
3. Надувний. Установка не вимагає проведення складних маніпуляцій. Досить надути, встановити в зручному місці і наповнити водою.
Чистка басейну на дачі проводиться із застосуванням спеціалізованих хімічних препаратів (реагентів). Але якщо чистку звичайних басейнів може провести не підготовлена  людина маючи все необхідне спеціальне обладнання, то надувний басейн, чистка якого має свої нюанси, вимагає саме кваліфікованого обслуговування. Необхідно періодично дезінфікувати воду і очищати зі стін накопичилася слиз. Перед заповненням такий басейн обробляється захисними засобами. У воду додаються дезінфікуючі препарати. У надувному басейні рекомендується міняти воду кілька разів за сезон.
Чистку басейнів на дачі наша професійна команда завжди виконує із застосуванням новітнього обладнання та сертифікованих засобів для чищення.

ПП «333» добре знається на технологіях чистки басейнів різних типів і має великий досвід, починаючи від догляду за басейнами у приватних будинках і закінчуючи великими за площею басейнами у спортцентрах.

Ми використовуємо механічні та хімічні методи чистки, маємо в арсеналі як ручні, так і автоматичні прилади для чищення басейнів (спеціальні пилососи) та, звичайно ж, екологічні, проте потужні миючі засоби, розроблені провідними світовими виробниками спеціально для догляду за басейнами.

Довірте догляд за Вашим басейном компанії-члену Всесвітньої  асоціації клінінгових компаній (ISSA), і Ви будете гарантовано мати блискучий результат.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×