(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Граніт, мармур, котто, керамограніт

Дбайливий догляд за кам’яними та керамічними поверхнями продовжує термін їх служби та дозволяє зберігати привабливий вигляд довгими десятиріччами.

Наша компанія має великий досвід у сфері догляду за виробами і поверхнями (підлогами, стінами) з дорогого натурального каменю (мармур, граніт), керамічної плитки котто, більш дешевого штучного каменю – керамограніту.

У кожного з цих матеріалів свої властивості і, відповідно, вимоги до очистки і захисту. У комплекс послуг з нагляду за гранітом, мармуром, котто та керамогранітом входить глибоке чищення каменю і плитки, полірування, просочення і нанесення захисних покриттів, які заповнюють мікротріщини в камені і зміцнюють його поверхню, захищають від вологи та бруду.

 Для нанесення захисних покриттів використовуються засоби Ceradur, Termodur, Trend, Verodur-satina, а для догляду за кам’яними підлогами та пропитки – засоби Impran, Impranet, Lithodur, Prisma Steinprotektor, які виробляються німецьким брендом  KIEHL. Ці засоби визнані провідними світовими фахівцями одними з кращих у своїй сфері, а компанія «333», офіційний постачальник ТМ KIEHL в Західній Україні, з радістю пропонує європейську якість своїм клієнтам.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×