(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Очищення промислових цистерн

Очищення цистерн

клінінгова компанія “333”  надає приватним особам, а також комерційним і промисловим організаціям комплекс спеціалізованих послуг з хімічного очищення та миття промислового, технологічного обладнання, зокрема, міксерів, ємностей, цистерн, і ін. Простіше кажучи – ми проводимо мийку надвисоким тиском різних резервуарів, техніки і іншого. Технологія гідродинамічної обробки гарантує високу якість робіт, відмінну продуктивність і виключає можливі пошкодження поверхні.
Переваги клінінгової компанії «333»
У роботі ми використовуємо новітні технології та сучасне високопродуктивне обладнання. Наш персонал пройшов відповідне навчання і має високу кваліфікацію. Завдяки відмінному технічному оснащенню ми можемо якісно і швидко обробити цистерни будь-якого обсягу. Наші фахівці мають великий досвід в підготовці об’єктів до вогненебезпечних робіт і зміні виду вантажу продукту.

Гнучка цінова політика
Цінова політика нашої компанії досить гнучка. Підсумкова вартість робіт залежить від багатьох факторів, включаючи обсяг робіт, ступінь забрудненості об’єкта і т.д. Так, хімічне очищення промислового обладнання проводиться швидше і може обійтися набагато дешевше, ніж, наприклад, капітальна мийка харчового обладнання працюючого ресторану від жирових і грязьових нашарувань.очищення промислових цистерн

Наші послуги з очищення ємностей і обладнання

1. Мийка резервуарів, цистерн, контейнерів чистою водою або із застосуванням спеціальних засобів, що прискорюють розчинення без пошкодження поверхні. Досвідчені фахівці при необхідності забезпечать не тільки очищення ємностей і резервуарів класу «А», а й зняття захисного або декоративного покриття;

2. Промивання систем охолодження, вентиляції та кондиціонування, а також труб різного призначення без розбору комплексу і порушення цілісності системи.

3. Очищення промислового обладнання будь-якого типу від харчових, хімічних, технологічних нашарувань, відкладень з можливістю застосування тонкої настройки.

4. У тому числі опалювального (санація трубчастих теплообмінників), холодильного (промивка чилера, компресорів та іншого), спеціалізованого (мийка міксерів, автоклавів та інших великих об’єктів автоцистерн) та інших;

5. Хімічне очищення обладнання із застосуванням миючих або дезінфікуючих розчинів. Застосовується для сушильних, коптильних, фарбувальних і інших камер, харчових автоємкостей, виробничих форм і інших елементів виробничого процесу.

6. Очищення технологічного устаткування вузької спеціалізації: реактори, парові котли та багато іншого.

Наша компанія пропонує професійне очищення цистерн, резервуарів та ємностей. Для виконання цієї нелегкої задачі наші  спеціалісти використовують апарати високого тиску, хімію провідних європейських виробників.

Використання апарату високого тиску при очищенні зовнішньої і внутрішньої поверхні різноманітних ємностей має рід переваг:

1.поєднання ефективності очищення зі швидкістю очищення. Струмінь води під великим тиском руйнує налиплі шари жиру та бруду з поверхні ємності;

2..гідродинамічне очищення цистерн доволі безпечне та екологічне. Для такого очищення не треба особливих попередніх приготувань

Чим чистіші промислові цистерни та інші ємності, тим менше відходів, менша вага і вище прибуток компанії – замовника клінінгу промислового обладнання, тому ПП «333» стане корисною для Вашого бізнесу.

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×