(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання промислових підприємств

[:ua]

Прибирання промислових підприємств
Однією з найбільш популярних послуг в сфері клінінгу є прибирання приміщень промислових підприємств. Під промисловим клінінгом розуміють професійну очистку виробничих цехів, систем опалення та вентиляції на підприємствах, чистку та дезінфекцію обладнання та ряд інших робіт.
Сьогодні комплексним прибиранням активно користуються фармацевтичні виробництва, організації легкої, автомобільної, харчової, хімічної промисловості, а також компанії, що виробляють алкогольну і тютюнову продукцію.
Клінінгова компанія «333» надає такі послуги з прибирання промислових приміщень:
1. оцінку вартості та обсягу робіт на підприємстві;
2. формування і відрядження бригади фахівців;
3. підготовку спеціальної техніки і витратних матеріалів для проведення робіт;
4. прибирання приміщень підприємств для створення в них нормальних умов праці і відпочинку;
5. організацію контролю якості наданих послуг.
Залежно від виду і категорії робіт промисловий клінінг включає послуги з хімічного очищення обладнання, миття та дезінфекції в важкодоступних місцях і на висоті, прибирання скляних поверхонь, дезінфекції в приміщеннях загального користування. До спеціалізованих робіт клінінгу на підприємствах відносять очищення металоконструкцій, хімічне чищення і відновлення будь-яких підлогових покриттів, в тому числі керамічної плитки, ПВХ, лінолеуму.прибирання промислових підприємств

Комплексне щоденне прибирання промислових підприємств
Найефективнішим варіантом вважається замовлення щоденної комплексного прибирання приміщень промислових підприємств. В цьому випадку фахівцями компанії «333» проводиться основне прибирання у позаробочий для організації час, підтримуюче прибирання протягом змін; генеральне прибирання і спеціалізовані роботи виконуються за графіком.
Високоякісний клінінг в приміщеннях промислових підприємств пропонує своїм клієнтам наша компанія. При наданні послуг нашими фахівцями застосовуються сертифіковані чистячі, миючі, відновлюють і захисні засоби від провідних виробників. Для своїх замовників ми завжди готові виконати будь-які обсяги робіт з прибирання приміщень підприємств, пропонуємо послуги щоденного клінінгу і виконуємо широкий спектр спеціалізованих робіт.
Основними перевагами співпраці з нами є:
1. прийнятні ціни на надані послуги з прибирання;
2. підбір для виконання робіт найбільш адаптованих до виробничих процесів чистячих матеріалів, обладнання та інвентарю;
3. підготовка технологічних карт клінінгу, що дозволяють проводити прибирання в найбільш зручний час.
Ми знаємо свою роботу і завжди надаємо послуги з клінінгу на підприємствах з дотриманням встановлених термінів і наданням гарантій якості.
Промисловий клінінг передбачає застосування не тільки спеціалізованого інвентарю, а й професійного обладнання, засоби для чищення, які ефективніше справляються з сильними забрудненнями, а також інноваційні технології. Промисловий клінінг, в першу чергу, націлений на раціональний підбір способів очищення об’єкту і максимально правильний вибір засобів для чищення.
Промисловий клінінг підходить для підприємств металургійної, легкої, вугільної та машинобудівної галузей; і охоплює прибирання цехів, адмінбудівель, складів і внутрішніх площ, обслуговування каналізаційних стоків та вентиляційних систем, прибирання котелень, підвальних приміщень і станцій забезпечення комунікацій.
Професійний промисловий клінінг виробничих приміщень, а також прибирання складських приміщень і цехів, якісно реалізований нашою компанією «333», дозволяє максимально зберегти і навіть підвищити якість продукції, яку виробляє підприємство.

[:en]

Послуга прибирання промислових підприємств на постійній основі – вигідна пропозиція для власників бізнесу. Кожне підприємство має свої особливості у технологічних процесах, техніці безпеки, вимагає конкретних мийних засобів і приладів тощо. «Своя» компанія добре знає, що, з якою періодичністю і чим треба прибирати для підтримання порядку на виробництві, у складських та офісних приміщеннях.

Швидкість і характер забруднень на промислових підприємствах на порядок вище і важче, ніж будь-де. Тому клінінгова команда ПП «333»  використовує сучасну потужну хімію, пилососи, підлогомийні машини, прилади високого тиску для видалення пилу з усіх поверхонь, чистки підлоги і стін від бруду та специфічних речовин (фарб, масел і т.і.), знезараження приміщень. Офісні блоки потребують менш складного, проте не менш ретельного прибирання.

Ми пропонуємо власникам послуги щоденного, щотижневого та генерального прибирання, миття фасадів та вікон, інші висотні та спеціальні роботи, вартість яких розраховується індивідуально для кожного підприємства. Гарантуємо оперативність, високу якість та тільки приємні враження від співпраці.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×