(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання автосалонів

[:ua]

На сьогодні продаж автомобілів є найважливішим, одним з найбільш успішних видів діяльності. Автодилери практично «бються» за клієнтів і предявляють особливі, серйозні вимоги до зовнішнього вигляду, акуратності і чистоти приміщень автосалону, фасаду будівлі, а також прилеглої до нього території.

Прибирання автосалонуце серйозна комплексна робота, що вимагає підключення досвідчених професіоналів. Наша компанія забезпечує і гарантує якісно виконаний клінінг автосалону в цілому. Сучасні автомобільні салони зводяться з особливих матеріалівметалоконструкцій і скла. Як правило, фасади будівель мають величезні площі, виконані зі скла. Тому необхідно особливе і регулярне прибирання автосалонів. Крім залу для демонстрацій, автомобільний салон містить і  інші типи приміщень, наприклад: адміністративні зали, складські та сервісні приміщення, у всіх цих приміщеннях так само, повинен здійснюватися регулярний клінінг автосалону.
Послуги, які користуються найбільшою популярністю під час виклику на об’єкт клінінгової компанії:
1. комплексне прибирання автосалонів, зокрема, приміщень технічного призначення (склади, прийомні зони, вїзна рампа, цехи, мийки);
2. щоденний догляд санітарнотехнічних приміщень;
3. прибирання автопаркінгу;
4. ретельний догляд за всіма представленими в салоні автомобілями;
5. клінінг прилеглої території.

Ціни на прибирання автосалону від 15 грн за м2

Особливості прибирання автосалонів:
1. наявність площ технічного призначення (ремонтні зони, цехи фарбування, кузовні цехи), які відрізняються підвищеною запиленістю, важко виведеними забрудненнями і ненормованим графіком робіт;
2. суворе дотримання регламенту з надання клінінгових послуг, використання спеціального обладнання та ефективних засобів очисткиобовязкові вимоги при виконанні комплексного прибирання, які дотримуються фахівці компанії «333»;
3. ручне прибирання в приміщеннях, відведених під шоуруми, з метою дбайливого і делікатного догляду за виставковими екземплярами автомобілів.
прибирання в автосалоніКлінінгова компанія «333» набула великого досвіду в прибиранні автосалонів. У нас власні технології, ми використовуємо тільки найнадійніше обладнання та миючі засоби. У нашому арсеналі є апарати високого тиску, миючі апарати, ефективна хімія. Залежно від площі і важко доступності забрудненої ділянки, особливо при великій прохідності відвідувачів. І щільних рядах автомобілів, ми застосовуємо ручне і машинне устаткування. Поточне і генеральне прибирання автосалонів виконується тільки в зручний для замовника час.
Компанія «333» знає, як навести ідеальну чистоту в Вашому автосалоні. З нами Ви поліпшите Ваш імідж і залучити нових покупців!
Особливістю прибирання ремзони автосалонів є присутність забруднень масляного і бензинового походження. Прибирання автосалонів проводиться тільки за допомогою спеціального обладнання та професійної хімії, яка дозволить очистити важкозабруднені ділянки. Крім прибирання підлоги і стін, на цій ділянці необхідно прибирати підйомні та інші механізми.
У зоні продажів потрібно постійно прибирати сліди від протектора, особливо на тих ділянках, де автомобілі виїжджають на тестдрайв. Зона продажів і виставкові зали повинні виблискувати чистотою і саме тут найбільш часто застосовується ручне прибирання, тому що експонати машин часом дуже щільно розташовані один до одного. Крім підлоги і стін упорядковуються вікна, виставкові стенди, протираються автомобілі, стенди до аксесуарів. Чим чистішим і сяючим виглядає демонстраційний зал, тим більше він привертає увагу відвідувачів.

[:en]

Запорука успіху бізнесу з продажу авто – не тільки топові моделі машин, привабливі ціни та досвідчені консультанти. Важливе враження на клієнта справляє зовнішній вигляд автосалону. Саме тому у провідних автосалонах все блищить і сяє чистотою.

Найскладніше у прибиранні автосалонів – це миття і чищення підлогового покриття і швів між плитками, яке забруднюється слідами взуття, коліс, плямами паливно-мастильних матеріалів.

В арсеналі нашої компанії є:

  • високоефективні підлогомийні машини і хімія брендів Kiehl, Ecolab, Nilfisk, Karcher, Santoemma, Vermop, Vileda, 3M,  які дозволяють провести прибирання великих площ у короткий проміжок часу та у найскладніших місцях (біля плінтусів, у кутах, біля колон тощо);
  • крім цього ви можете отримати послуги з миття вікон, дверей, освітлювальних приборів,  чистки меблів і інші необхідні клінінгові послуги для вашого автосалону у Львові та на території західної України за попередньою домовленістю з менеджерами компанії «333».
[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×