(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання спортивних комплексів

Прибирання спортивного комплексу, запорука здоров’я

Своєчасне прибирання спортивного комплексу – це захист Вашої репутації, обов’язкова умова дотримання вимог чистоти і гігієни. У місцях заняття спортом при підвищеному навантаженні предмети, тренажери, поверхні досить швидко стають брудними. Вправи викликають активне потовиділення, що призводить до швидкого розмноження мікроорганізмів. Щоб забезпечити чистоту, приємний запах в приміщенні і сприятливу атмосферу для заняття спортом важливо в першу чергу вирішити проблему з прибиранням. Фахівці клінінгової компанії «333» виконають наступний перелік послуг:
1. Вологе і сухе прибирання в роздягальнях, кімнатах відпочинку;
2. Очищення тренажерів, обробка спеціальними дезінфікуючими засобами;
3. Очищення килимових покриттів;
4. Миття декоративних панелей, плінтусів, коридорів;
5. Клінінг з використанням промислових пилососів;
6. Очищення і обробка спортивного інвентарю;
7. Генеральне прибирання в залах;
8. Регулярне прибирання в приміщеннях;
9. Мийка вікон і вітрин.
прибирання спортивних комплексівДля прибирання ми використовуємо безпечні, м’які і ефективні засоби, що знищують збудників небезпечних хвороб.
Існують процедури, які в обов’язковому порядку повинні проводитися під час прибирання спортивних центрів. Це прибирання килимків, обробка спортивного інвентарю (місця потенційного контакту з клієнтами), вологе прибирання підлоги. Планове генеральне прибирання включає в себе ретельне очищення всіх поверхонь.
Окремо варто згадати проведення урочистостей, заходів або змагань. Підвищене навантаження на зали призводить до погіршення стану килимового покриття, виникнення неприємних гір сміття або відходів. У таких випадках краще довірити прибирання фітнес-центрів професіоналам.
Ми гарантуємо, що з нашою підтримкою навіть після серйозного і популярної спортивної події, ви зможете на наступний день швидко відновити роботу. Наші фахівці вивезуть сміття, перевірять запас туалетного паперу, поповнять резервуари з милом, зроблять прибирання в душових.
Клінінгова компанія «333» надає повний спектр послуг, пов’язаних з професійним прибиранням внутрішніх приміщень і зовнішніх територій фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивно-оздоровчих комплексів, палаців спорту, розташованих у Львові та на західній Україні.

Особливості прибирання спортивних комплексів
Основні відмінності  послуги прибирання для спортивних установ в порівнянні з прибиранням приміщень іншого призначення:
1. Обслуговування значних обсягів приміщень різного призначення: роздягалень, включаючи вільні шафки відвідувачів, душових і санвузлів, медичних кабінетів, приміщень зі спортивним інвентарем, банних комплексів і саун, спортивних залів, в тому числі басейнів, а так само зони ресепшен і приміщень для адміністрації;
2. Необхідність присутності одного або декількох фахівців з прибирання в робочі години комплексу, з метою виконання робіт з дезінфекції інвентарю та спортивного обладнання, прибирання приміщень, виносу сміття;
3. Обов’язкове застосування особливих миючих засобів, які нешкідливі і не впливають на здоров’я гостей спортивного центру;
4. Регулярна дезінфекція з метою профілактики інвентарю та обладнання, внутрішніх приміщень, меблів, одягу персоналу;
5. Видалення вапняного нальоту і грибка кахельної плитки приміщень з великою вологістю, наприклад, басейни, турецькі сауни.
6. Необхідність виконувати вологе прибирання після заняття в залі.
Комплексний дбайливий догляд за різними типами приміщень, застосування професійного клінінгового обладнання та екологічних миючих засобів дозволяють створити приємну атмосферу, довше зберігати доглянутий зовнішній вигляд, підвищити термін служби покриття підлоги, стін і стелі, а так же меблів і сантехнічного обладнання.
У нашій роботі застосовуються тільки ефективні миючі засоби і безшумну техніку для створення атмосфери затишку, свіжості і чистоти. А прибирання співробітниками клінінгової компанії «333» обходиться значно дешевше, ніж утримання свого штату прибиральників і придбання сучасного спеціального обладнання.

 

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×