(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Прибирання торгових центрів

[:ua]

Щоденне комплексне прибирання торгових центрів
Брудні розводи на склі, товстий шар пилу на підвіконнях не якнайкраще характеризують торговий центр. Потенційний покупець, побачивши все це, навіть і розраховувати не буде на високий рівень сервісу в даному торговому закладі – про який сервіс може йти мова, коли керівництво торгової точки навіть не може забезпечити нормальних санітарних умов. В кінцевому підсумку неуважне ставлення до прибирання призводить до суттєвих фінансових втрат: спочатку йдуть покупці, а за ними і орендарі торгових площ.
прибирання торгових центрівПрибирання торгових центрів складається з цілого ряду клінінгових операцій, які необхідно проводити кілька разів на день. Чистота і затишок в торговому залі – об’єктивний показник статусу торгового центру, в зв’язку з чим стан чистоти має підтримуватися протягом усього дня незалежно від погодних умов і потоку покупців. Справа консультантів і продавців – обслуговувати покупців, наша справа – стежити за чистотою вашого торгового центру і створювати максимально комфортні умови, як відвідувачам, так і співробітникам.

Комплексне прибирання торгових центрів клінінговою компанією «333», включає в себе:
1. Вологе прибирання підлогових покриттів із застосуванням спеціальних миючих засобів та прибиральної техніки і ручне вологе прибирання у важкодоступних місцях.
2. Прибирання предметів з низькорівневими поверхнями, як то: підвіконь, підлогових світильників, розеток, вимикачів і т.д.
3. Прибирання дверей, стін і інших вертикальних поверхонь.
4. Вологе прибирання і полірування скляних дверей, дзеркал і перегородок.
5. Прибирання туалетних кімнат і їх дезінфекцію (за погодженням із замовником наша компанія закуповує і відповідає за постійну наявність витратних матеріалів: туалетного паперу, серветок, рушників, рідкого мило, таблеток для туалетних пісуарів і бачків, дезодорантів, гігієнічних пакетів і всього іншого, що допомагає створити затишок і комфорт в санітарних зонах торгового центру).
6. Підтримка сміттєвих ємностей в чистоті і порядку, що включає в себе винесення сміття із сміттєвих кошиків і вуличних контейнерів і заміну поліетиленових пакетів для сміття.
7. Протирання і видалення різних забруднень з дрібних елементів інтер’єру.
8. Суху чистку пилососом килимів та брудозахисних килимків.
9. Обробку хромованих поверхонь металевих деталей інтер’єру спеціальними поліролями.
10. Підтримання чистоти на сходових маршах, ліфтових холах і безпосередньо в ліфтах.
11. Прибирання прилеглих до торгового центру територій (в тому числі із залученням снігоприбиральної техніки).

Основною проблемою при проведенні прибирання в торговому центрі є безперервний потік відвідувачів. Звичайно, вранці і вдень їх дещо менше, ніж увечері, зате у вихідні дні кількість відвідувачів значно збільшується. Для підтримки порядку і чистоти протягом усього робочого дня в торговому залі повинно проводитися підтримуюче прибирання. Наші фахівці не тільки миють підлоги до дзеркального блиску перед відкриттям торговельних залів, але і проводять безперервне прибирання до моменту закриття. Звичайно, ми не говоримо, що підлоги будуть протиратися кожні п’ять хвилин, але ми гарантуємо, що в торгових залах буде чисто завжди! Фахівці нашої компанії «333» будуть прибирати так часто, як це буде необхідно в кожному конкретному випадку!
прибирання торгових центрівТакож наша компанія «333» надає послуги з прибирання складських і підсобних приміщень торгового центру навіть при наявності на них складських запасів. Ми гарантуємо збереження вашої продукції! Все залишиться на своїх колишніх місцях в цілою і неушкодженою упаковці! Правда, дещо зникне з ваших приміщень – бруд і пил!
Отже, якщо Ви до сих пір вагаєтесь з вибором клінінгової компанії, зверніть увагу на  наші переваги та розрахуйте сумарні витрати на утримання штатних прибиральників і самостійне прибирання Вашого торгового центру:

1. заробітна плата технічного персоналу і супутні відрахування в різні фонди;

2. оплата лікарняних листів, відпускних та декретних;

3. витратні матеріали (туалетний папір, рідке мило, паперові рушники і т.п.);

4. миючі та чистячі засоби;

5. інструменти і допоміжний інвентар;

6. фірмовий спецодяг і багато іншого.
Клінінгова компанія «333» – це компанія, якій довіряють великі клієнти. Ми не просто добре виконуємо свою роботу – ми постійно вдосконалюємось, стежимо за інноваціями і новими трендами в технологіях та засобах прибирання, отримуємо консультації безпосередньо у провідних світових виробників хімії та обладнання, та навчаємо своїх співробітників.

[:en]

Підтримання чистоти в торгових центрах, особливо восени та взимку – непроста справа. Сотні відвідувачів щодня – це не тільки прибутки. Інша сторона медалі – це пил і бруд з вулиці, велике навантаження на санітарні кімнати, дрібне сміття на території. Але все це не є проблемою за умови співпраці з професіоналами у сфері обслуговування нерухомості.

ПП «333» – це компанія, якій довіряють великі клієнти. Ми не просто добре виконуємо свою роботу – ми постійно вдосконалюємось, стежимо за інноваціями і новими трендами в технологіях та засобах прибирання, отримуємо консультації безпосередньо у провідних світових виробників хімії та обладнання, та навчаємо своїх співробітників. Ми здійснюємо:

  • сухе та вологе прибирання в торгових приміщеннях, коридорах, на сходах, ескалаторах, ліфтах;
  • миття вікон, скліних дверей, вітрин;
  • прибирання та дезинфекцію у місцях прийому їжі та санвузлах;
  • чистку килимових покриттів та м’яких меблів;
  • інші послуги за попередньою домовленістью.

Ми пропонуємо як щоденне, так і генеральне прибирання торгових центрів у зручний для замовника час, а також виконуємо широкий спектр висотних робіт (миття вікон, фасадів, чищення димарів, куполів тощо) і спецробіт.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×