(067) 640-2-333

Зворотній дзвінок

Хімчистка килимів з високим ворсом

[:ua]

хімчистка килимів з високим ворсом

Килим з довгим ворсом – прикраса будь-якої квартири. М’який, затишний і пухнастий, він так і манить Вас полежати на ньому. Але привабливий він не тільки для Вас, але і для дітей, гостей, домашніх вихованців і мікроорганізмів. І ось уже, колись яскравий і приємний, килим перетворюється в жорсткий, негарний відрізок тканини.
До килимів з високим ворсом відносяться вироби з висотою начосу більш як 3 см. Такі килими можуть бути вироблені як з натуральної сировини (шерсть, котон, шовк), так і з синтетичної. Вони мають великий попит завдяки естетичному вигляду, приємності на дотик і здатності створювати особливу атмосферу затишку у приміщенні. Дизайнери інтер’єру використовують килими з високим ворсом як для житлових приміщень, так і для комерційної нерухомості.
Один з небагатьох мінусів цих килимів – це підвищена здатність накопичувати пил за рахунок великого ворсу. До того ж, плями від напоїв та інших речовин на цих килимах більш помітні та важче піддаються ліквідації.

 

Ціна на хімчистку килимів з високим ворсом від 22 грн м2

 

Сумно, але факт – купуючи в будинок килим з довгим ворсом, ви підписуєтеся на важку і часто вже програну боротьбу за його збереження в первозданному вигляді. Чистити пилососом його не рекомендується, а чи вистачить у вас терпіння регулярно вибивати з нього пил на вулиці?
Килими з високим ворсом найбільш важкі в повсякденному догляді предмети інтер’єру, вони вимагають дбайливого чищення. Справа в особливій будові ворсу, петлі якого розрізані та мають багаторівневу структуру, на відміну від інших видів килимів.
Будь-які килимові покриття забиваються пилом, піском, вовною, твердими частинками та іншими речовинами. Однак наскільки швидко килим буде забруднюватися, залежить саме від волокон в його складі: натуральних (бавовна, шерсть та ін.) або синтетичних (акрил та ін.), Висоти ворсу, його рельєфу. Пил і бруд швидше за все осідають в підставі килимового покриття саме з довгим ворсом і з натуральних волокон.

Несвоєчасна або недостатньо ретельна чистка призводить до пошкодження ворсу і зношування килима: ворс прибивається, з’являються жорсткі волокна, утворюються потертості, колір тьмяніє і килим стає неохайним на вигляд. Задумайтесь: на одному квадратному метрі може утворитися до одного кілограма бруду!
Отже, найбільш раціональний вихід для власників високоворсних килимів – це професійний догляд. Компанія «333. » пропонує послуги хімчистки килимів з високим ворсом за допомогою професійного обладнання, хімії та реагентів Ecolab, Kiehl, Karcher, з дотриманням всіх індивідуальних технологічних вимог щодо чищення матеріалу виробу.
Наша компанія приділяє особливу увагу кваліфікації своїх фахівців. Ми з упевненістю можемо заявити, що професіоналізм і володіння необхідними знаннями та навичками з усіх видів прибирання наших клінерів не раз були доведені якісно виконаною роботою, включаючи хімчистку килимів з довгим ворсом різного ступеня забрудненості. Компанія «333» – Ваш досвідчений і надійний партнер.
Звертаючись за допомогою до нас, Ви отримуєте бездоганну європейську якість послуг та довгий термін служби Ваших улюблених килимів.

[:en]

хімчистка килимів з високим ворсомДо килимів з високим ворсом відносяться вироби з висотою начосу більш як 3 см. Такі килими можуть бути вироблені як з натуральної сировини (шерсть, коттон, шовк), так і з синтетичної. Вони мають великий попит завдяки естетичному вигляду, приємності на дотик і здатності створювати особливу атмосферу затишку у приміщенні. Дизайнери інтер’єру використовують килими з високим ворсом як для житлових приміщень, так і для комерційної нерухомості.

Один з небагатьох мінусів цих килимів – це підвищена здатність накопичувати пил за рахунок великого ворсу. До того ж, плями від напоїв та інших речовин на цих килимах більш помітні і важче піддаються ліквідації.

Отже, найбільш раціональний вихід для власників високоворсних килимів – це професійний догляд. Компанія «333» пропонує послуги хімчистки килимів з високим ворсом за допомогою професійного обладнання, хімії та реагентів Ecolab, Kiehl, Karcher, з дотриманням всіх індивідуальних технологічних вимог щодо чищення матеріалу  виробу.

Звертаючись за допомогою до нас, Ви отримуєте бездоганну європейську якість послуг та довгий термін служби Ваших улюблених килимів.

[:]

Замовте послуги професійного прибирання прямо зараз!


Оберіть одну або декілька послуг:

Передзвоніть мені!

×

×